gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım O Ses Türkiye

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1 Ocak Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkısı O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkı sözü
    Yıldız tilbe'nin Çabuk Olalım aşkım şarkısını seslendiren Gizem Coşkun O Ses Türkiye yarışmasında ki herkesin beğenisini topladı. Bizde bu güzel şarkıya, güzel yorum katan Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkı sözlerini sizlerle paylaşmak istedik Melek'ler.

Çabuk olalım aşkım
    Herşeyi paylaşalım
    Ben kendimi sana adadım
    Sevgilim sensiz anlamsızım
    Mahşere kadar benim aşkım
    Her alemde senindir canım
    Nereye istersen sür köle diye
    Sensiz ölürüm cennette

Seni seven kalbim
    Sana deli oluyor anlasana
    Sana dayanamıyorum, inan ki
    Sensiz mutlu olamıyorum
    Seni seven kalbim
    Sana deli oluyor anlasana
    Sana dayanamıyorum, inan ki
    Sensiz yaşayamıyorum

Bin ömrüm daha olsa
    Kollarında son bulsa
    Eğer sana kavuşmak varsa
    Ölmek düğün gibidir bana
    Sensizlikten çok korkuyorum
    İnan kendimi bilmiyorum
    Önce Allah, sonra sen benim için
    O bilir nasıl sevdim

Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım O Ses Türkiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım

Çabuk olalım aşkım Herşeyi paylaşalım Ben kendimi sana adadım Sevgilim sensiz anlamsızım Mahşere kadar benim aşkım Her alemde senindir canım Nereye istersen sür köle diye Sensiz ölürüm cennette Seni seven kalbim Sana deli oluyor anlasana Sana dayanamıyorum, inan ki Sensiz mutlu olamıyorum Seni seven kalbim Sana deli oluyor anlasana Sana dayanamıyorum, inan ki Sensiz yaşayamıyorum Bin ömrüm...
  2. Gökhan Koç Gel Aşkım O Ses Türkiye 1 Ocak

Gökhan Koç Gel Aşkım O Ses Türkiye 1 Ocak

Arkadaşlar Gökhan Koç Gel Aşkım O Ses Türkiye 1 Ocak da söylediği şarkının sözlerini istiyorum sizden
  3. O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım

O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım

Gökhan Koç 1 Ocakta söylediği şarkı Gel Aşkım şarkısı Gökhan Koç Gel Aşkım şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında 1 Ocak günü Gökhan Koç'un seslendirdiği Gel Aşkım adlı şarkı çok beğeni gördü. Bizde siz Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım şarkı sözlerini paylaşıyoruz :) Gel paylaşalım ne var ne yoksa herşeyi yitirmeden Gel kirlileri temize çekelim...
  4. O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım

O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım

KIzlar O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkısını dinlediniz mi çok hoştu acaba o şarkının sözleri var mı sizde?
  5. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S

Sayfayı Paylaş