gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Glükoz-6-Fosfat Dehidrojenaz

Konu, 'DEFG Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Anksiete veya depresyon durumlarında duyulabilen, «boğazda bir yumru» hissidir. Bu duygu genellikle solunuma müdahale eder ve hasta hırıltılar çıkarır. Bazen da hipervantilasyon yahut tetani aaaahürü olabilir.

Glükoz-6-Fosfat Dehidrojenaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilikte 6

evlilikte 6

SENİ SEVİYORUM 6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yil: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim EVE GELİŞ 6. hafta: Askim, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yil: Annen ne yemek yapmis? KAPI ÇALINDI 6. hafta: Zahmet etme, ben açarim 6. ay: Ben açayim mi kapiyi? 6. yil: Yahu su kapiya baksaniza! TELEFONDA 6. hafta: Sevgilim, Ayse telefonda 6....
  2. Alkalin Fosfat

Alkalin Fosfat

Alkalin Fosfat Testi Nedir? Kanınızdaki alkalin fosfat miktarı karaciğer ve kemik hastalıklarının teşhisi için ölçülür. Bu test ayrıca akciğer veya kemik hastalıklarına yol açan tıbbi tedavileri kontrol etmek için de kullanılır. Bu test kanınızdaki bir enzim olan alkalin fosfatın miktarını ölçmek için kullanılır. Bu enzim pek çok dokuda bulunur fakat karaciğer ve kemiklerde yoğun olarak...
  3. Madde 6

Madde 6

Tadilen veya aynen tekrar tabolunan hatta yalnız kabı değişen eserlerin de tekrar verilmesi mecburidir.
  4. 6 a

6 a

golleri golleri kalesine kalesine çivi gibi çivi gibi çak çak çak yakıtınız mı bitti 6 a yakıtınız bittiyse verelim
  5. İphone 6 ve 6 plus Kapakları

İphone 6 ve 6 plus Kapakları

iphone 6 kapak, iphone 6 plus kapak, iphone 6 plus kapakları, iphone 6 kapak modelleri Son zamanların cep telefonu modelinde gündeme damgasını vuran ve olumlu olumsuz eleştirilere aynı anda maruz kalan iphone 6 ve iphone 6 plus cep telefonuna özel olarak tasarlanan kapak modellerini sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş