gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım hotmailden bıktım ve artık gmail hesabı oluşturmak istiyorum. Bu hesabı hangi linkten açıyoruz. Gerçekten denildiği gibi kapasitesi 10 gb ta yakınmı arkadaşlarım. Bana yardımcı olun lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Gmail Hesabı Açma

Resimli Gmail Hesabı Açma

Arkadaşlarım resimli olarak bana gmail hesabının nasıl açıldığını anlatmanız mümkün mü arkadaşıma anlatıyorum anlamıyor bari bu konuyu gösteririm de açsın kafamı şirşirdi yahu lütfen :)
  2. Gmail Hesap Açma

Gmail Hesap Açma

gmail kaydol gmail yeni hesap açma Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. Tıklayınız.. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele geçirecektir. Oraya anlamsız...
  3. Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail kaydol Gmail hesap alma Gmail giriş Tıklayınız.. Yukarıdakii linke tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele...
  4. Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

lütfen yardım merhaba arkadaslar sat 18 hazıran yumurtlama gunumde eşimle ilişkiye grdık 1-2 gun sonra mıde bulantısı bas dönmesı bas agrısı gıbı şikayetlerim oldu ama hiç gögüslerimde agrı olmadı bebek sahıbı olmayı cok ıstıyoruz son gunlerde goguslerımde agrı karnımda şişlikler oldu bugun sabah uyandım lavaboya gıttıgımde kırmızı renkte kan gldı ama hiç agrım yoktu kanamam devam edıyo agrım...
  5. aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

selamınhello cümleten.sivilce için zincirlerimi ve inadımı kırdım cildiyeye gittim sol yanağımda küçük küçük sağ yanağımda 2 tane kırmızı birazcık büyük 3-5 de küçük sivilceler var.tohtor bey bana aknetrent virdi 10 mg.içinde 30 tene var ama internetten baktım birde ne göreyim? çoğu kişi o kadar yan etkili ilacı 40 mg filan kullanmış hemde 6 ay! doktor bana hiç bişey demedi böyle bide krem...

Sayfayı Paylaş