gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gökçe - Beş Kuruş Yok (2009) Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

İlk albümü Böğürtlenli Reçel'le tatlı bir çıkış yapan Gökçe'nin, acı gerçekleri kendi aynasından yansıttığı 2. albümü "5 Kuruş Yok" Pasaj Müzik etiketiyle Nisan ayında yayınlanıyor. İçinden geldiği gibi söz yazdığını ve müzik yaptığını söyleyen Gökçe, birbirinden çok farklı şarkıları bir araya getirdiği yeni çalışmasını çok sevdiğini ve içten olduğunu dile getiriyor. Albümde yer alan 9 şarkıdan 8'inin söz ve bestesini hazırlayan Gökçe besteleri yaparken farklı soundlar hayal ettiği için 3 ayrı aranjör Cenk Eroğlu, Alen Konakoğlu ve Burak Yerebakan ile çalıştı. Kendi düşüncelerini ve kendini daha iyi ifade edebildiği bu albümde, müziği Aykut Gürel'e, sözleri Zeynep Talu ve Leman Sam'a ait olan "Anladım" şarkısını yeniden yorumladı. Albümün en ilginç şarkısı Hayko Cepkin ile Gökçe'nin düeti "Aklım Giderken" olurken, "Şehir" şarkısında Serdar Barçın (sax.), "5 Kuruş Yok"un rap bölümlerinde Esin İriz eşlik etti.
    İlk klip, önceki Gökçe kliplerini çeken Fatih Demir yönetmenliğinde; parasızlık içinde yaşayan insanların para hayali kurması konusunun işlendiği "5 kuruş Yok" şarkısına çekildi.

Albümdeki Eserler
    1.Şehir (feat Serdar Barçın)
    2.5 Kuruş (feat Esin İris)
    3.Hayat
    4.Aklım Giderken (feat Hayko Cepkin)
    5.Tiktak
    6.Anladım ki
    7.Dünya
    8.Düşün Yakamdan
    9.5 Kuruş (feat Esin İris) Version 2

Gökçe - Beş Kuruş Yok (2009) Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuruş

Kuruş

: Kuruş Rüyada altından yapılmış kuruşlar görmek, zengin olup uzak ülkelere yolculuk yapacağınız anlamına gelir. Gümüş kuruşlar, şanssızlığın ve kavganın işaretidir.
  2. Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

01 - İlimoni Ektim Taşa 02:59 02 - Niksarın Fidanları 03:07 03 - Kütahya'nın Pınarları 04:16 04 - Evreşe Yolları Dar 02:15 05 - Zühtü 03:28 06 - Çarşambayı Sel Aldı 04:39 07 - Pınarbaşı 03:22 08 - Dere Geliyor Dere 02:42 09 - Gesi Bağları 04:27 10 - Çayelin'den Öteye 03:59 11 - Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına 03:18 12 - Çemberimde Gül Oya 03:12
  3. Bedirhan Gökçe - Yüreğimden Sızanlar 2008 Albüm Tanıtımı

Bedirhan Gökçe - Yüreğimden Sızanlar 2008 Albüm Tanıtımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. günel adı yok albüm tanıtım

günel adı yok albüm tanıtım

şarkıcı güner azeri güner adı yok günerin son albümü şarkıcı Yıllar önce 13 yaşında iken ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses'in kanatları altında küçük bir kız olarak müzik dünyasına adım atan Azeri Kızı Günel, artık 22 yaşında genç kız oldu. "Adı Yok" adlı 3. albümle 5 yıl aradan sonra sevenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Günel, yeni imajıyla büyük bir değişime uğradı. Güzelliği ve...
  5. Emir ben sen olamam 2009 albüm tanıtım

Emir ben sen olamam 2009 albüm tanıtım

emir ben sen olamam 2009 emir ben sen olamam albüm albümü albüm bilgileri Emir - Ben Sen Olamam 01. Ben Sen Olamam Söz & Müzik: Tarkan 2. Tornistan Söz & Müzik: Nazan Öncel 3. Eline Düştüm Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Phoebus 4. Üzgünüm Söz: Zeynep Talu Müzik: Garo Mafyan 5. Engelli Koşu Söz & Müzik: Gülşen 6. Şeklim Başka Söz & Müzik Fettah Can 7. Şiki Şiki Söz...

Sayfayı Paylaş