gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

şarkıcı gökçe Sonunda bitti galiba Görüyorum
    İçimde can çekişlerini
    Duyuyorum
    Sözlerin çok acıtıyor
    Ölüyorum
    Keşke baştan söyleseydin
    Gidiyorum
    Nasılsa koymaz sana
    Biliyorum

Kalbime gömerim o zaman
    Unutupta silerim o zaman
    Alt tarafı aşk bu da işte
    Vazgeçilmez misin aman...

Sanane ki ağlıyorsam
    Deli gibi istiyorsam
    Hala seni seviyorsam
    Sanane anlamıyorsan...

Yalanmış demek herşeyin
    Bilemedim
    Saklamışsın nefretini
    Göremedim
    Olmayınca olmuyor
    Sen sevemedin
    Yazılmış kadere ayrılık
    Silemedim
    Alıştım zor olsa da
    Kabullendim

Kalbime gömerim o zaman
    Unutupta silerim o zaman
    Alt tarafı aşk bu da işte
    Vazgeçilmez misin aman...

Sanane ki ağlıyorsam
    Deli gibi istiyorsam
    Hala seni seviyorsam
    Sanane anlamıyorsan...

Gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Sonunda bitti galiba Görüyorum İçimde can çekişlerini Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor Ölüyorum Keşke baştan söyleseydin Gidiyorum Nasılsa koymaz sana Biliyorum Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte Vazgeçilmez misin aman... Sanane ki ağlıyorsam Deli gibi istiyorsam Hala seni seviyorsam Sanane anlamıyorsan... Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o...
  2. Kalbime gömerim o zaman (öğrenci versiyonu)

Kalbime gömerim o zaman (öğrenci versiyonu)

Sonunda bitti galiba görüyorum içimde can çekişlerimi duyuyorum sınawlar çok acıtıyor ölüyorum keşke baştan çalışsaydım bitiyorum nasılsa koycak bana biliyorum dersleri gömerim o zaman unutupta sallarım o zmann alt tarafı sınaw buda işte kıçımın kenarısın aman sananeki sallıyorsam deli gibi sıkıyorsam hala 5 alamıyorsam banane anlamıyorsam yalanmış demek sözlüler bilemedim saklamışsın...
  3. Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

kalbime gömerim o zaman akor kalbime gömerim o zaman nota notaları gökçe kırgız bebeğim akor sonunda bitti galiba görüyorum Am Sonunda bitti galiba Em Görüyorum G İçimde can çekişlerini Am Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor G Ölüyorum Dm Keşke baştan söyleseydin Em Gidiyorum F G Nasılsa koymaz sana Am Biliyorum Am Em Kalbime gömerim o zaman F Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte...
  4. Kalbime gömerim o zaman unutupta silerim o zaman

Kalbime gömerim o zaman unutupta silerim o zaman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Gökçe Kırgız-Kıyabilirmiyim

Gökçe Kırgız-Kıyabilirmiyim

İçimdeki duygu beni öldürücek Bekledim bekliyorum Ne zaman dönecek Şimdi sen gidyorsun ya Beni kim seveceK Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Terk edip gidiyorsun ya Beni kim sevcek Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Söyle söyle sevmiyorum deeee Yak canımı alıştım zaten sensizliğe Gitme gitme Ne olur gitme Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Yaşanan güzel günler Mazi mi...

Sayfayı Paylaş