gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sonunda bitti galiba Görüyorum İçimde can çekişlerini
    Duyuyorum
    Sözlerin çok acıtıyor
    Ölüyorum
    Keşke baştan söyleseydin
    Gidiyorum
    Nasılsa koymaz sana
    Biliyorum

Kalbime gömerim o zaman
    Unutupta silerim o zaman
    Alt tarafı aşk bu da işte
    Vazgeçilmez misin aman...

Sanane ki ağlıyorsam
    Deli gibi istiyorsam
    Hala seni seviyorsam
    Sanane anlamıyorsan...

Kalbime gömerim o zaman
    Unutupta silerim o zaman

Yalanmış demek herşeyin
    Bilemedim
    Saklamışsın nefretini
    Göremedim
    Olmayınca olmuyor
    Sen sevemedin
    Yazılmış kadere ayrılık
    Silemedim
    Alıştım zor olsa da
    Kabullendim

Kalbime gömerim o zaman
    Unutupta silerim o zaman

Sanane ki ağlıyorsam
    Deli gibi istiyorsam
    Hala seni seviyorsam
    Sanane anlamıyorsan...

Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - O Zaman

Gülşen - O Zaman

hiç düşündün mü sen neydi kaybolup giden sen miydin yoksa ben mi bu sewgiyi yok eden gönlünde hala ben war mıyım bana sorsan saklar mıyım bilmiyorum ki gönlü yaralıyım sen mi ben mi hatalıyım sızlıyor mu yüreğin geriye dönüp baktığın zaman ağlıyor mu gözlerin aklına gelip gittiğim zaman sen orada ben burada geçti çok zaman özlüyorsan niye bitti o zaman
  2. Gökçe Kırgız-Kıyabilirmiyim

Gökçe Kırgız-Kıyabilirmiyim

İçimdeki duygu beni öldürücek Bekledim bekliyorum Ne zaman dönecek Şimdi sen gidyorsun ya Beni kim seveceK Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Terk edip gidiyorsun ya Beni kim sevcek Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Söyle söyle sevmiyorum deeee Yak canımı alıştım zaten sensizliğe Gitme gitme Ne olur gitme Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Yaşanan güzel günler Mazi mi...
  3. Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

gökçek kırgız aşk bana hiç yakışmadı kapılar kapandı yüreğim acısada öyle zor olsada yokum ben hayatında yokum işte bunu sen istedin öyle severken ben bunu hiç haketmedim şimdi gitsem koymaz ki kalsam neye yararki sana aşka hiç yakışmadı ben yakıştıramamki
  4. Başarılımı olmak istiyorsunuz o zaman...

Başarılımı olmak istiyorsunuz o zaman...

1- Vücudunuzu yeni davranışlara alıştırın. Saçınızı tararken, dişlerinizi fırçalarken, kahvenizi karıştırırken ya da diğer günlük basit işleri yaparken sürekli kullandığınız elinizi değil diğer elinizi kullanın. 2- Gözlerinizi kapatın ve odada yolunuzu duygularınızla bulmaya çalışın. Bilinçli olarak sesleri dinlemeye ve kokuları almaya çalışın. Bazen yerden bir şey almanız gerektiğinde,...
  5. İşte O Zaman

İşte O Zaman

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..

Sayfayı Paylaş