gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - İşte Gol

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hasret beni saladı yollara Almadı koynuna Sabret O gözleri ruhuma sapladı hançeri
    Zalim dertleri kalbime yazıyor yine
    Gülmedi ah bu kader eskiden beri
    Dönsün dünya yürekli aşklar bitmez
    İşte gol bu sevda
    Şampiyon kalbim vazgeçmez
    Hiç şansın yok sarhoş gönlüm sende
    İşte gol

Gökhan Tepe - İşte Gol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Gitme

Gökhan Tepe - Gitme

Yıllar geçti gül yüzün görmeyeli Hala aklımda sen silemem Ah uğrunda bekledim yar yolunda Yoksun şimdi neden kollarımda Hala kokuyor tenin her yerimde Ağlar sana gözlerim Yine dalgalan kara bayrağım aşk elinde Sev beni sev bir daha Üşüyor içim al koynuna Gitme yârim ne olur gitme Mahkûm etme sensizliğe Bir sen vardın susma söyle Çare yok mu ah bu derde Gitme yârim ne olur gitme Mahkûm etme...
  2. Gökhan Tepe - Gel Aşkım

Gökhan Tepe - Gel Aşkım

Gel paylaşalım ne var ne yoksa herşeyi yitirmeden Gel kirlileri temize çekelim serelim yeniden Gel senden uzak sevdalarda yüreğim uyur gezer Gel aşkım gel istiyorum çılgın gibi gel Gel aşkım gel zaman mekan mühim değil yeter ki gel Gel aşkım gel savaşmadan savunmadan esirinim ben İstersen bahar gelir çiçeklenir açar yürek Gel aşkım gel istiyorum çılgın gibi gel
  3. Gökhan Tepe - Evire Çevire

Gökhan Tepe - Evire Çevire

Çektiğim acıların aynısından sana da ısmarladım Borçlu kalmayı sevmem bilirsin bi sana geç kaldım Ben yaşadıkça çıldıracaksın ihtimal derim Verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok özür dilerim İlk değil ki insanın şeytana uyması Zordur hep gidenlerin kalanları duyması Acım kalır sana pişmanlığımdan Bir yalan uydur hadi bana en doğrusundan Aşk adamı evire çevire döver İhaneti böyle yüreği döner...
  4. Gökhan Tepe - Dönmem

Gökhan Tepe - Dönmem

Bir gün bakmışsın günler geçmiş Aşklar sona ermiş,terkedilmiş Benden sana kalan bir kaç anı Gözleyecek hergün yollarımı Sensizlik çok zor diyeceksin Sözlerime kanıp döneceksin Bir gurur uğruna yaktım seni Üzgünüm birtanem aldattın beni Dönmem birdaha dönmem Bekleme beni sen aldattın sen...
  5. Gökhan Tepe - Çöl Çiçeğim

Gökhan Tepe - Çöl Çiçeğim

Dön gel bana Feryat figan bekler kalbim Çok yorgunum Kurtar beni sensin çarem Çöl çiçeğim Korkularım hüzne ortak oldu Bilinmez yoldayım Sevmişken böylesine vazgeçemem Gözler sanki zindan Sözler günah, yalan Sormam yine de yar neden Kaygısız sevgilim Hiç mi insafın yok senin Gözyaşım sel gibi Aldı benden gençliğimi Kaygısız sevgilim Yetmedi mi çektiklerim Dertlerim dağ gibi Aldı...

Sayfayı Paylaş