gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gökhan Tümkaya Ağla Bitecek Gibi Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gökhan Tümkaya Ağla Bitecek Gibi Sözleri Araf Zamanı Dizi Müziği araf Zamanı dizi müziği ağla bitecek gibi

Sevgili melekler, bu yazımızda Gökhan Tümkaya'nın seslendirdiği, Araf dizisinin şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :)

Kaldım bir deniz ortasında
    Yalnız seni bekledim,
    Suskun bir yağmur sonrasında
    Bir tek seni istedim
    Aşkın bir gül misali,
    Solarken de hala sen kokan deli
    Ağla bitecek gibi zamanla geçecek gibi,
    Bak çiçeğine sev solmasın
    Bir gün dönecek gibi,
    Ağla bitecek gibi zamanla geçecek gibi,
    Bir gün dönecek gibi
    Kaldım bir deniz ortasında
    Yalnız seni bekledim
    Suskun bir yağmur sonrasında
    Bir tek seni istedim
    Aşkın bir gül misali
    Solarken de hala sen kokan deli
    Ağla bitecek gibi zamanla geçecek gibi
    Bir gün dönecek gibi
    Ağla bitecek gibi zamanla geçecek gibi
    Bir gün dönecek gibi

Gökhan Tümkaya Ağla Bitecek Gibi Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü

Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü

Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü Merhaba arkadaşlar sizlerden Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözlerini rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum
  2. Günseli Deniz Ağla şarkı sözü

Günseli Deniz Ağla şarkı sözü

Günseli Deniz Ağla şarkı sözleri Günseli Deniz Ağla şarkısının sözü Son dönemlerin popüler şarkıcılarından biri olan Günseli Deniz'in sevilen şarkısı Ağla şarkısınımn sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ne günahım varmış da sen çıktın karşıma Aslında değmez sana, bu sözler bile fazla Git artık zorlaştırma, bak bitti sonunda Yerin yok buralarda nefes harcama boşa...
  3. Gökhan Tümkaya Ağla Bitecek Gibi Şarkı Sözü

Gökhan Tümkaya Ağla Bitecek Gibi Şarkı Sözü

Gökhan Tümkaya Ağla Bitecek Gibi Şarkı Sözü de ekler misiniz bu sayfaya acaba rica etsem
  4. Gökhan Özen Milyoner Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Milyoner Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen milyoner gökhan özen şarkıları gökhan özen milyoner şarkısı Sevgili melekler, sevilen popçu Gökhan Özen'in 2013 albümü Milyoner'den, albümle aynı adı taşıyan Milyoner şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. O milyoner olmuş ama adam olmuş mu Şu dünyanın düzenine kuş kondurmuş mu Aşkta hesaplar tutmaz Hep aynı son yargısız infaz Söz konusu iki kalp var ikisi de enkaz...
  5. Gökhan Özen Sensizlik Kıyamet Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Sensizlik Kıyamet Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen sensizlik kıyamet sözleri gökhan özen şarkıları sensizlik kıyamet şarkı sözleri Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız Gökhan Özen'in son albümündeki parçalardan Aşk En Çok Bize Yakışır şarkı sözlerinin ardından bu sayfamızda da şarkıcının yine son albümünden Sensizlik Kıyamet şarkısının sözlerini paylaşıyoruz.. Nedense bu depresif günler Hep bana hep bana Nedense...

Sayfayı Paylaş