gebe
  1. DRYCGMN

DRYCGMN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gonal-f kullan varmı?????

Konu, 'Deneme Odası' kısmında DRYCGMN tarafından paylaşıldı.

Selam melekler; Ben 5 yıllık evliyim. Daha önce bir gebelik geçirdim. Ama 5 aylıkken onu kaybettim.Uzun zamandır bebiş istiyorum ama olumlu sonuç alamadım. 2 defa klomen kullandım birinde yumurta çatlatma iğnesi oldum diğerinde kendiliğinde yumurtanın çatlamasını bekledim.Ama sonuç olumsuz oldu. 1 sene kadar tedaviye ara verdim. Geçen ay tekrar tedaviye başladım. Dün gonal - f adında yumurta çoğaltıcı bir iğneyle tedaviye başladım. Perşembe tekrar dr gidicem yumoşlarım ne durumda bakıcaz ona göre ilacın dozunu yükselticek. Sizce bu sefer olumlu sonuç alırmıyım. Aranızda bu tür tedaviyle bebişlerine kavuşan varmı .Lütfen yazın meleklerim....

Gonal-f kullan varmı????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama gonal f kullananlar

aşılama gonal f kullananlar

aşılama aşılama yapan varmı sonuç aldınızmı çok korkuyorum nasıl yapılıyor
  2. Gonal f ve menagon ilaçlarrrrrrrrrr

Gonal f ve menagon ilaçlarrrrrrrrrr

[sıze=3]arkadaşlar tüp bebek tedvailerinin ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyoruz elimde yukarda yazdığım ilaçalr var bunları vermek istiyoruommm ilgilenenlerle özelden yazışalımmm [/sıze]
  3. Gonal-F  Nedir?Nerelerde Kullanılır?

Gonal-F Nedir?Nerelerde Kullanılır?

bu konu;yumurtlamaya yardımcı ilaçlar,gonal f hakkında bilgiler vermektedir Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır.Yumurtlaması olmayan ve klomifen sitrat'la tedaviye cevap vermemiş kadınlarda yumurtlamayı sağlamak üzere kullanılabilir.Tüpte dölleme gibi...
  4. Gonal F  ne kadar süre kullanılır?

Gonal F ne kadar süre kullanılır?

gonal f nedir,kısırlık tedavisinde gonal f kullanımı,tüp bebek tedavisinde gonal f kullanımı,gonal f kullanıp hamile kalanlar,gonal f hakkında bilgiler Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır. Follitropin alfa vücutta doğal olarak oluşan bir hormonun insan yapımı...
  5. UYGUN FİYATA GONAL F 450

UYGUN FİYATA GONAL F 450

ARKADAŞLAR ELİMDE BİR ADET HİÇ AÇILMAMIŞ GONAL F 450 KALDI. TEDAVİM HENÜZ BİTTİ. 240 LİRAYA ALDIM. 200 LİRAYA VERMEYE HAZIRIM. ESKİŞEHİRDE OTURUYORUM.

Sayfayı Paylaş