gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Göz altı morlukları için buzu deneyin!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Göz altı morlukları için sizlere buzu tavsiye ediyorum.Eğer sizlerinde gözaltı morlukları gibi şikayetleriniz varsa bu formülü deneyebilirsiniz hanımlar:) [​IMG]
    İki yemek kaşığı kuru naneyi bir çay bardağı sütle kaynatın. Sonra karışımı buz kalıbına döküp dondurun. Her sabah elde ettiğiniz bir buz küpü göz altına beş dakika boyunca uygulayın. Böylece göz çevrenizdeki morlukları giderebilirsiniz.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    çok faydalı bir bilgi bi gün mutlaka lazım olur teşekkür ederim:D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık gülüm saol..............

Göz altı morlukları için buzu deneyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Altı Morluklarından Kurtulun!

Göz Altı Morluklarından Kurtulun!

Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan dolaşımı göz altı morluklarına neden olabilir. Bu...
  2. "Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!" "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan...
  3. göz altı morluklarım

göz altı morluklarım

göz altı morluklarımdan bıktım.herkez gözlerinin altı niye mor demelerinden bıktım canım çok sıkılıyor.hergün tonlarca fontten süre süre gözaltlarıma yüzümde bir sürü sivilce çıkıyo genetikmi acaba ne yaptıysam geçmiyor ameliyetada ailem müsade etmiyor. valla insanların garip garip bakmasından bıktım intihar edecem sonunda kurtulacam yalvarrım yardım edin.....
  4. Göz Altı Morlukları İçin Evde Ne Yapabilirim?

Göz Altı Morlukları İçin Evde Ne Yapabilirim?

göz altı morlukları için, göz altı morlukları nasıl geçer,göz altı morlukları nasıl giderilir,bitkisel yolla göz altı morluklarını giderme,evde göz altı morluklarını nasıl geçiririm,göz altı morlukları hakkında bilgiler, Yorgunluğun en büyük habercisidir gözaltı morlukları ve şişlikleri. Düzensiz yaşam, uyku süresi, beslenme alışkanlıkları, stres yorgunluk fazla tuz tüketimi gibi durumlar...
  5. Göz altı morluğu için bitkisel öneriler

Göz altı morluğu için bitkisel öneriler

Göz altındaki mor halkalar kadınların rahatsızlık duyduğu estetik kaygıların dan biridir.Nedeni uykusuzluk,göz yorgunluğu ,genetik nedenler,alerjiler ve burun akıntılarıdır.Ayrıca cilt hastalıkların dan egzama da göz altı morluklarına sebep olmaktadır.Göz altı morluklarının nedenlerini ve tedavisini yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi Göz altı morluğu neden olur , Göz altı morlukları...

Sayfayı Paylaş