gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gözaltı kremi aldım nasıl kullanmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sanki göz altlarımda ufaktan çizgiler belirmişti. Ben de gittim göz altı kremi aldım ama bunun bir sürülüş şekli varmı?Nasıl kullanmalıyım, kremi nasıl sürmeliyim?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bayanlar bir çok bakım ürünü alırız ve genellikle nasıl kullanıldığına pek fazla dikkat etmeyiz bende dahil bunu bir çok bayan yapıyor.Yazımızda sizlere göz altı kremi nasıl kullanılır göz çevresine nasıl uygulanır kısaca anlatmaya çalışacağım.Öncelikle Göz çevresini nemlendirmek ve yararlı içeriği göz çevresine yaymak gereklidir.İki gözümüz içinde krem miktarı pirinç tanesi kadar olmalı ve o şekilde kullanmalıyız daha fazla kullanılmamalı..
    Yapmanız gereken şey Göz çevresine dıştan içe doğru serçe parmakla sürülür yani gözün dış köşesinden göz pınarına doğru hafifçe bastırmadan kullanılır,eğer kullandığınız ürün lifting özellikteyse kaş altına da sürülür,göz çevresi derisine mi yoksa kemiğe mi denilirse elmacık kemiklerinin köşelerinden başlayarak göz çevresi kaslarını ve göz altı derisini kapsayan, yarı kemiğe yarı boşluğa denk gelen bölgeye uygulanmaması gerekiyor.

Göz Kreminin özelliklerine göre ürün uygulama tarzı ve sürüm alanı farklıdır, sade nemlendirici özellikte bir göz çevresi komple deriye uygulanır, göz altı morlukları için olan ürünler ise göz pınarından göz pınarının aşağısındaki kemiğe kadar uygulanır, genellikle minik darbeler şeklinde uygulanır.Ayrıca tüm göz çevresine uygulanmaz, şişkinlikler için olan jeller ise bolca tüm göz çevresi kaş altı ve üst göz kapağı dahil uygulanır biraz beklenir emildikten sonra masaj yapılarak iyice yedirilir.

gözaltı kremi aldım nasıl kullanmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı nasıl kullanmalıyım

Saçlarımı nasıl kullanmalıyım

kalın telli saçlar için modeller saçın parlak görünmesi için ne yapmalı saçların parlaması ne yapmalı kalın telli saç modelleri saçın parlaması Saçlarınızla ilgili yaşadığınız birçok problemin çözümleri burada... 1- Saçlarımı çok uzun zamandan bu yana hep kısa kullanıyorum. Değişiklik için çok fazla alternatifim olmadığını biliyorum. Yine de kısa saçı farklı şekillerde kullanmanın yolları...
  2. Doğal göz altı kremi

Doğal göz altı kremi

doğal gözaltı kremi doğal göz altı kremi göz çevresi önerileri Göz altı kreminizi piyasada bulunan ve çok pahalı olan göz kremlerinin aksine oldukça hesaplı bir şekilde evde doğal yollardan yapmak isteyen herkes için krem için gerekli malzemeleri ve formülü veriyorum Daha zinde ve genç görünmek için evde gözaltı kremi hazırlayabilirsiniz. Malzemeler: Arı sütü polen bal bir damla kayısı yağı...
  3. Güneş kremini Nasıl kullanmalıyız?

Güneş kremini Nasıl kullanmalıyız?

güneş kremi, nedir, nasıl kullanalıyız, yararları nedir, hakkında bilgiler için yazımzıa buyrun arkadaşlar. Tatil sırasında ya da tatilin ardından acı çekmemek için mutlaka güneş kremi kullanmak gerekiyor. Peki, güneş kremi nasıl kullanılır? Universal Bodrum Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Ragıp Hamulu güneş kremi kullanımı ve cilt korumaya dair bilgiler sunuyor. Koruyucu...
  4. ilaçları nasıl kullanmalıyız özet

ilaçları nasıl kullanmalıyız özet

arkadaşlarım kısaca ilaçları nasıl kullanmalı ve kullanmalıyız, ilaçların doğru şekilde kullanımını bana maddeler halinde söylemeniz mümkün mü =
  5. Günlük Pedleri Nasıl Kullanmalıyız?

Günlük Pedleri Nasıl Kullanmalıyız?

günlük pedlerin kullanımı günlük pedlerin zararları günlük pedlerin yan etkileri Hemen hemen her bayan günlük pedleri kullanmaktadır. Bazen bu günlük pedler akıntıdan sizi korumak yerine enfeksiyonlara neden olarak hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Günlük pedleri eğer kullanıyorsanız uzmanların önermiş olduğu ve sağlığınız için bu çok önemli bilgilere mutlaka göz atmanızı tavsiye...

Sayfayı Paylaş