gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

gözlerim seni arıyor!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

En çok gözlerim özledi seni...
    Bakışlarına değdiğinde çocuksu bir gülüşle, ürpermeyi özledim en çok,
    Derinlerindeki gizli kalmış yanmalarını, sayıklamalarını çözmeyi,

Bir labirentin içinden geçip sana ulaşmayı özledi.

gözlerim seni arıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Seni Arıyorum

Orhan Gencebay - Seni Arıyorum

Bugün bir gariplik varki üstümde seni arıyorum, İnsan insana muhtaç bende sevgine sensiz yaşıyorum, Unutmadım unutamam seninle kahredip giden sevgimizi, Bugün öyle garip öyle mahsunumki sana ağlıyorum, Neredesin şimdi nerde, Her birimiz başka yerde, Herşey senle başlar biter, Hem dündesin hem bugünde, Geceler gündüzden daha acımasız dayanamıyorum, Senin yokluğunu şu garip gönlüme...
  2. Seni arıyorum

Seni arıyorum

. Bu şehrin bütün sokaklarına sinmiş yalnızlığım Sensizliğin köşe başındayım Avuçlarımda kırık dökük pişmanlıklar Avuntusuz çıkmazlara doğru yürüyorum Bütün umutsuzluğuma inat Yine seni arıyorum... Dudaklarımda bildiğin o ıslık Sokak lambalarına sığınıyorum Hafiften bir yağmur ağlıyor benimle Bir deli rüzğar saçlarımda Yalnızlıktan üşüyorum Bulamayacağımı bile bile Yine seni...
  3. seni arıyorum

seni arıyorum

bu şehrin yalnızlığım bütün sokaklarına sinmiş sensizliğin köşe başındayım avuçlarımda kırık dökük pişmanlıklar avuntusuz çıkmazlara doğru yürüyorum bütün umutsuzluğuma inat seni arıyorum....... dudaklarımda bildiğin o ıslık sokak lambalarına sığınıyorum hafiften bir yağmur ağlıyor benimle...
  4. seni seviyorum başlıklı şiirler arıyorum

seni seviyorum başlıklı şiirler arıyorum

Acilen seni seviyorum ana temalı şiirler arıyorum arkadaşlar. Kız arkadaşımla buluşacam ve hala gönlüme göre bir şiir bulamadım.Bana yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş