gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup 84 - Son Mektup

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bırakmaz yakamı hiç bir aşk Sonunda ne oldu bize bak Ayrılmak için çok erken
    Yarım kalacak sevdalar

Ayrılmak için çok erken
    Can dayanır mı buna derken
    Başım koyduğum kucak nerde
    Salıp kurtul beni derde

Bedenden koptum birpare
    Elinde taş olacak bak
    Yanındayken ben bi'çare
    Yaşanmaz olmuş sevdalar

Saatler durmuş gözümde
    Zaman yara çok derinde
    Ellerim buz gibi oldu bak
    Ateş teninde nafile

Hasretin çekilmiyor
    Bu soğuk gecelerde
    Sensiz hiç yaşamadım ki
    Bu körpe boş şehirde
    Ah bir bilsen sevdiğim
    Bu sana son mektubum
    İster at ister ister oku
    Ben yine sana mecburum

Ah bilsen sevdiğim
    Bu sana son mektubum
    İster at ister oku

Grup 84 - Son Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Sabah Olsun

Grup 84 - Sabah Olsun

saygısız yürütemezdik başarqamazdık biz bu aşka köle olduk söylenenler unutulmaz yenilip yutulmaz yanamadan kül olduk sevdiğim herkes "ayrıl" diyor kimse onu bilmiyor içimde senle yarışır o korktuğum her zaman yanında olmadan beni rahatlatabilen o sabah olsun tanrım ne olur uyandır beni benim aşkıma göre duy beni dibine vurdum aşkın suretin boş şişelerde tiryaki oldum artık bu derde
  2. Grup 84 - Ölurum Hasretinle

Grup 84 - Ölurum Hasretinle

gördünmü bak bizden öteside varmis yasananlarin hepsi meger birer yalanmis kaderimde budami vardi sevdigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha kaderimde budami vardi sedigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle yaaar ellerin nerde ya...
  3. Grup 84 - Masum Değiliz

Grup 84 - Masum Değiliz

kan ter içinde uykularından uyanıyorsa eğer her gece yanlızlık sevgili gibi boylu boyunca uzanıyorsa koynunda olur olmaz yere ıslanıyorsa kirpiklerin artık her şeye anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan kalbini bir mrktup gibi buruşturup fırlatılmış kendini kimsesiz ve erken unutulmuş hissediyorsan içindeki çocuğa sarıl sana insanı anlatır eller günahkar diller günahkar bir çağ...
  4. Grup 84 - Affet (akor)

Grup 84 - Affet (akor)

grup 84 affet akor affet akor Dm Bb Dm Off yine kapalı tüm kapılar Dm Bb Dm Sor beni en uzak meyhaneye Bb Dm Sorda al cevabı varmıymış başkası Bb Dm Sahibi olsun yüreciğimin Bb Dm Hatam var elbet ama asla büyük aşk Bb Dm Ezdirmez kendini ezilmez Dm Bb Dm } Affet ne olur bu saf deli...
  5. kara gözlüm - grup 84

kara gözlüm - grup 84

grup 84 kara gözlüm akor melişlerim ben bu sarkıyı cok severım calmayıda cok severim umarım sizlerde seversiniz (= AaaAAaAAAAaa (intro) e|------------------------------| B|------1----1-----1-----0------| G|-----2----2-----2-----2--2----| D|----2----2-----0-----0----0---| A|---0--------------------------| E|-------3-----2-----1----------| Kara Göözlüm Beni Niye Terkettin...

Sayfayı Paylaş