gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seksendört - Son Mektup

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Birakmaz yakami hiç bir ask Sonunda ne oldu bize bak Ayrilmak için çok erken
    Yarim kalacak sevdalar

Ayrilmak için çok erken
    Can dayanir mi buna derken
    Basim koydugum kucak nerde
    Salip kurtul beni derde

Bedenden koptum bir pare
    Elinde tas olacak bak
    Yanindayken ben bi çare
    Yasanmaz olmus sevdalar

Saatler durmus gözümde
    Zaman yara çok derinde
    Ellerim buz gibi oldu bak
    Ates teninde nafile

Hasretlik çekilmiyor
    Bu soguk gecelerde
    Sensiz hiç yasamadim ki
    Bu köhne bos sehirde

Ah bir bilsen sevdigim
    Bu sana son mektubum
    Ister at ister oku
    Ben yine sana mecburum

Ah bir bilsen sevdigim
    Bu sana son mektubum
    Ister at ister oku

Seksendört - Son Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mektup

Mektup

Kişinin kendisine gelen mektup yüksek mevkiye, önemli ve kaydadeğer söze, Müjde ihtiva eden mektup korktuğu şeyden emin olmaya, çocuk ve eşle rızıklanmaya, Muhtevası güzel bir mektubu birine göndermek ihtiyaçların giderilmesine, itibar ve saygınlığa, Mekktup getiren kimseyi dövmek üzücü bir duruma yahut dinden uzaklaşmaya, Her türlü mektup habere yahut müjdeye, Yazıları silinmiş mektup,...
  2. Seksendört - Kaçalım Mı

Seksendört - Kaçalım Mı

Yine gönlüm hazanlarda değmen Senin olsam başka şey istemem Bu kadar beklemeye değer misin kaçalım mı sevdiğim aşkı vuracaklar yine canım iste onuda vereyim yerine bak yine ne hallere koydun beni çektiğim acılarda yetmedi mi sana sorsam sesin bile çıkmaz kaçalım mı sevdiğim aşkı vuracaklar yine canım iste onuda vereyim yerine
  3. Seksendört - Affet

Seksendört - Affet

Off yine kapalı tüm kapılar...... sor beni en uzak meyhaneye.... sorda al cevabı vermıymış başkası? sahibi olsn , yüreğimin Hatam var elbet . ama asla büyük aşk Ezdirmez kendini ezilmez..... Affet ne olur bu saf deli yüreğimi. Ağla ağla ki sula kurak bedenimi Olmadım ki senden başkası ile asla Kastın mı var söyle bu cana??? Affet ne olur bu saf deli yüereğimi Ağla ağla ki sula kurak bedenimi...
  4. mektup

mektup

gidiyorum mektubu gidiyorum mektup seni seviyorum mektupları mektupları Okuyormusun. Önce uzunluğuna baktın dimi yazının. ‘Ne anlamlar çıkarmam lazım acaba!’ diye düşünürken, şimdi oku baştasın. Çıkarma hiçbir anlam. Olanı, olduğu gibi gör. Görebildiğin kadar çünkü HERŞEY. Çıkarma hiçbir anlam. Nasılsa geri dönüşüm kutusuna yollamadık mı biz tüm anlamlarımızı. Şimdiden yazayım bunları....
  5. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...

Sayfayı Paylaş