gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Anılar - Yerine Sevemem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yağmur yağar bu şehirde,yalnız ben ıslanırım Karanlıklar çöker yine,gece gündüz hep ağlarım Yoksun sen bu aşkta, gönlüm düşmüş bir dara (2x)
    Çıkmazların sokağında yalnızlığı paylaşırım

Yerine sevemem,seni terk edemem
    Ne olur al beni,ben sensiz gülemem
    Yerine sevemem,seni terk edemem
    Ne olur al beni ben sensiz gülemem

Varlığın bana yetmiyorken
    Yokluğunla avunamam
    Çeker giderim bu şehirden artık buna katlanamam
    Yoksun sen bu aşkta gönlüm düşmüş bir dara 2
    Çıkmazların sokağında,yalnızlığı paylaşırım....

Grup Anılar - Yerine Sevemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Anılar - Tarifi Yok

Grup Anılar - Tarifi Yok

Bakislar Cok Cilgin Dudakalr Cok Kizgin Durusu Cok Capkin Saclarin Tarifi Yok Durusu Cok Capkin Saclarin Tarifi Yok Sen Bana Yasak Ama Ben Sana Tutsak Uzaksin Cok Uzak Acinin Tarifi Yok Uzaksin Cok Uzak Anilarin Tarifi Yok Eger Canim BirgÜn ÖlÜrsem Beni Gamzeleriyle GÖmsÜnler Birak GÜzelim Orda Kalayim Bunu Bana Cok GÖrmesinler Eger Canim BirgÜn ÖlÜrsem Beni Gamzeleriyle GÖmsÜnler Birak...
  2. Grup Anılar - Görmez Olsun

Grup Anılar - Görmez Olsun

dönmez olsun dönmez olsun sensiz bu dünya dönmez olsun sönmez olsun sönmez olsun içimdeki ateş sönmez olsun bu şarkı bizim olsun aşkımız sonsuz olsun gönlümün pınarında adın ceylanım olsun görmez olsun görmez olsun sensiz bu gözlerim görmez olsun sevmez olsun sevmez olsun kalbim başkasını sevmez olsun bu şarkı bizim olsun aşkımız sonsuz olsun gönlümün pınarında adın ceylanım olsun...
  3. Seda Sayan - Sevemem

Seda Sayan - Sevemem

Mevsim yine sonbahar Kaldı aşkım kuru dal Döküldüm yaprak yaprak Vardım sana kara toprak Sus avutma yalanlarla Üşüyorum koynunda Sar ısıt beni Sevda kollarında Sevemem, sevemem Bir seni sevdim Başkasını sevemem Hayaller denizinde Buluşalım ölümsüzde Mevsimler bahar olsun Ayırmasın bizi... Sensizlik çöllerinde Yalnızlığın yelinde Savur be ey deli rüzgar Kavuşalım birbirimize
  4. Ebru Yaşar - Sevemem

Ebru Yaşar - Sevemem

belkide yatak dösek düsürecek bu ayrilik beni belkide suya sele sürüyecek bu yokluk beni ne bileyim dayanirmiyim gidersen yasarmiyim baska seven koyar miyim yerine hasrete alisir miyim sensizde yasarmiyim baska seven koyar miyim yerine sevemem allahim kendimi yokladim aklimi zorladim gitme
  5. Mahsun Kırmızıgül - Sevemem

Mahsun Kırmızıgül - Sevemem

Denizlerin mavisi yapraklarin yesili 2x Dunyanin en guzeli olsan bile nafile Alemin en guzeli olsan bile nafile Sevemem sevemem cekemem ben Kimselere boyun eyemem ben Simdiki asklar yalan olmus Bu devirde kizlara guvenemem 2x Git ara bul dengini yakamam ben kendimi 2x Yanlislikla kalbimi calsan bile nafile 2x Sevemem sevemem cekemem ben Kimselere boyun eyemem ben Simdiki asklar yalan...

Sayfayı Paylaş