gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Antares - Nerdesin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Ellerim tutmuyor nerdesin şimdi nerde Durdu zaman durdu dünya
    Kaldı herşey yeryerinde

Seni çok özlüyorum inan
    Kokun hala bedenimde
    Gel bir tanem x 2

Sensiz yaşayamaz bu can
    Atar kendini boşluğa
    Can çekişir bile bile
    Can dayanmaz yokluğuna
    Gel bir tanem x 2

Grup Antares - Nerdesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. antares

antares

Antares, Akrep Takımyıldızı'nda yer alan çift yıldız. Yıldızın adı : Antares A/B (Bayer: Alpha Scorpii, Flamsteed: 21 Scorpii) Takımyıldızı : Akrep (Latince: Scorpius, İngilizce: Scorpion) Görünür büyüklüğü : 0,96 Mutlak büyüklüğü : -5,28 Spektrum türü : M1.5Iab-Ib/B4Ve Uzaklığı : 604 ışık yılı Akrep Takımyıldızı ve Antares. Samanyolu'nda yer alan parlak yıldızların en kırmızı...
  2. Grup Antares - Uzak Aşklara

Grup Antares - Uzak Aşklara

karadenizim olsaydın boğulmak isterdim sende gözlerinde gözlerine dalmak bir daha çıkmamak en büyük heevesti bende sen yoksun şimdi sözlerin yok sen yoksun gözlerin **2 hasretinle başa çıkamaz oldum buralarda kalbime bi dur bile diemiyorum tutsak ettim umutlarımı onlara bile güvenimiyorum seni seviyorum desemde gelmeyeceksin biliyorum ama seviyorum hata bende gidiyorum buralardan ama yine...
  3. Grup Antares - Masum Gözler

Grup Antares - Masum Gözler

Rüyalarımda hep sen vardın Uyanamadım uyanmak istemedim Öptüm kokladım seni doyamadım Ellerini bırakmak zor geldi Ağladım resimlerine bakıp bakıp Düş kurdum gözyaşları akıtıp Nefret ettim yine sensizlikten Ölümle birdi tıpatıp Ama olsun seviyorum yine seni ben Özlüyorum yine ta derinden Yalnız kalsamda buralarda Güç alıyorum masum gözlerinden Gel artık çıkar beni karanlıktan Uzat artık...
  4. Grup Antares - Gönül Vazgeçmiyor

Grup Antares - Gönül Vazgeçmiyor

Katildim yitik bir rüzgarin soluguna Kurtulamadim bir tülü, gönül vazgeçmiyor Düstüm görmez bir dilberin sevdasina Kurtulamadim bir türlü, gönül vazgeçmiyor. Sever de dedim, bir sevdaya gönül verdim Sanki bende baskasini mi bulacak derdim Sevmedi ah! Ben bu kör aska yenildim Kurtulamadim bir türlü, gönül vazgeçmiyor. Heycanli yürek sakinlesir durulur Elbette birgün kendinin layigini bulur...
  5. Diyet Grubu

Diyet Grubu

Merhaba arkadaşlar, Diyet grupları oluştursak keşke ve yarışma gibi her hafta kilolarımızı söylesek, günlük yiyip içtiklerimiz paylaşsak birbirimize yorum yapıp yol gösteririz :) Bana katılan varsa bir grup oluşturalım derim ne dersiniz ?

Sayfayı Paylaş