gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Güller

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen aşkı benden çaldın Geri vermedin seneler oldu Yorgun kalbim mecburen sustu

Sana gül dedim senin yaptığını
    Dikenler bile bana yapmadı
    Sen gülsen ben neden soldum

Madem kurudu dallar
    Kuşları susturdum
    Kalbimde hatıralar
    Zamanı durdurdum

Hayat geçiyor gidiyor ben geçmiyorum
    Evde saatlere hiç bakmıyorum
    Gece bile perdelerimi açmıyorum

Döner gelirsin diye beklemiyorum
    Hiç bir baharı istemiyorum
    Artık gülleri sevmiyorum

Grup Düş - Güller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Yaz Gelse

Grup Düş - Yaz Gelse

Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ GeÇtİ DeİŞtİrdİ Mewsİmİ Soldu TÜm Yapraklari Ve Aldi GÖtÜrdÜ Benİ Aci Verİyor Bana Her DÜŞen Yaprak Ne ZormuŞ GÜneŞsİz Sicak Kalmak Burda YaĞan YaĞmur Bİr Denİz Oldu Ama Her Yer SoĞuk GÖkte Bİr Yildiz Bİle Yok Bİr Mİsafİrİm Sayiyorum GÜnlerİ Nasil ÖzlemİŞİm Senİ Ahh Bİr Yaz Gelse(2x) Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ...
  2. Grup Düş - İçelim

Grup Düş - İçelim

grup düş içelim Deli deli oldum yine yar yar yar yar yar diye Saçımı başımı yoldurdu dargınım dargınım sevgiliye Şu üç günlük dünyada yandım sevgili diye Unutmakmış tek çare E haydi dostlar şerefe İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyayı Bir değil iki değil dört sayalım İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyanın Of anasını...
  3. Grup Düş - Gel Etme

Grup Düş - Gel Etme

Hatırla ilk defa Bir yıldız altında Aşkımı sildiğin Gözlerimin yaşında Sensizlik alır beni Götürür karanlığa Biliyorum uzaktasın Yıldızlar altında Gel etme gözlerim Yaşlarla doldu Bak kimse silmiyor Hani zamanla kururdu Aşkımız dillerden Dillere gezerken Bir yıldız altında Buluşsaydık yeniden (şiir kısmı) gel etme be gülüm gözlerim yaşlarla doldu bak kimse silmiyor hani zamanla...
  4. Grup Düş - Doğum Günü

Grup Düş - Doğum Günü

Hiçbir söz acıtmıyor artık kalbimi Sevgiye inanmıyorum Seni sensiz yaşadım bir resimde Gel gör ki bugün yapamıyorum Bugün doğum günün Dile benden ne dilersen Diyemedim yanıyor içim Bugün doğumgünün Sarılıpta öpemedim Kaderimi yenemedim Hadi yakın tüm mumları Bir tanede fazla yakın Ömrümü verdim ona Benide bir mumdan sayın Söndürün ışıkları Son kez onun için yanayım Yavaş yavaş giderken...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş