gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Grup Hepsi - Şaka 10+1 (2008) Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

4 Peynirli Pizza
    Aşk Herşeyi Affeder Mi
    Beni Kategorize Etme
    Hep Bana
    İyisin
    Onu Alma Beni Al
    Sakın gelme
    Sımsıkı
    Tavla
    Yanlızlığım
    Yaz Yaz Yaz

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Grup Hepsi - Şaka 10+1 (2008) Albüm Tanıtımı
    ııııııııımmmmmmmm teşekkürler..

Grup Hepsi - Şaka 10+1 (2008) Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi Son Albüm

Grup Hepsi Son Albüm

hepsi son albüm şarkıları 2004 yılında ortaya çıkan karakterleriyle 130 ülkede çok geniş bir hayran kitlesine ulaşan Winx Club , “Winx Club Kayıp Krallığın Sırrı” ile sinema perdesinde hayranları ile buluştu. Filmin soundtrack çalışmasında Hepsi grubu ; “ Sen Bir Tanesin” ve “Sadece Bir Kız” isimli iki şarkıyı seslendirdi. “ SEN BİR TANESİN” Çok yakında müzik marketlerde yerini alacak olan...
  2. Grup Hepsi - Hepsi 1

Grup Hepsi - Hepsi 1

Yoshy hep yolda Erense uzayda Gülçin şıpsevdi(hıh) Cemre çok zorlu biri Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz verelim Hedefe gidelim Aşk gelirse Bi mola verelim Gerçek aşk yolda Aslında kapında Çat kapı gelmiş Kimmiş neyin nesiymiş? Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz...
  3. Grup Gündoğarken - Hayat Bu (2008) Album Tanıtımı

Grup Gündoğarken - Hayat Bu (2008) Album Tanıtımı

01. Düş Gibi Bir Şey 02. Elimde Olsaydı 03. Hayat Bu 04. Yanılmaz Mıyım 05. Kuzguncuk 06. Yanında Olsam 07. Senin Gibi Bakmadı 08. Sevaplarım 09. Hadi Git 10. Gündoğarken
  4. Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı

Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı

Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı 1. Benim Farkım 2. Sevmek Zamanı 3. Sabretmeye Değersin 4. Vazgeçemem 5. Zehirli Çiçek 6. Yolculuk( Enstürmantel) 7. Sevmek Zamanı (Remix)
  5. Hepsi Grubunun Gülçin'i albüm hazırlığında

Hepsi Grubunun Gülçin'i albüm hazırlığında

oynadıkları hepsi1 dizisinde çocuklar tarafından özellikle çok sevilen Gülçin olaylı bir şekilde bağlı olduğu gruptan ayrılmıştı şimdi ise tek başına kendi ayakları üstünde albüm çıkaracakmış.... GÜLÇİN STÜDYOYA GİRİYOR ‘HEPSİ’ MÜZİK GRUBUNDAN OLAYLI BİR ŞEKİLDE KOPAN GÜLÇİN, AVRUPA MÜZİK İLE SÖZLEŞME İMZALADI Solo albüm için çok yakında stüdyoya girecek olan Gülçin prodüktörü...

Sayfayı Paylaş