gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1999'da "Kutupta Yaz Gibi" ile başlayan BAHA rüzgarı "Boşver Üzülme", "Canım Sevgilim", "Bizim Hikayemiz", "Yalnızlığım", "Aşk Acısı", "Bitmeliyse", "Ölmeyen Şarkı", "Çılgınım Benim", "Kıyamam Sana", "Yalnızlık Benim Eski Sevgilim", "Ağla Halime", "Bana Geri Ver", "Nasip Değilmiş", "Gözbebeğim" ve "Adapte" gibi iz bırakan şarkıların ardından yepyeni bir albümle devam ediyor... "Firari Aşk" adını taşıyan Baha'nın yeni albümü 2008 yılının en iyi aşk şarkıları albümü olmaya aday... Albümün ilk klibi "Firar" isimli şarkıya çekildi. Klipte Baha'ya, "Binbir Gece" ve "Çılgın Dershane" filmlerinde oynayan Duygu Çetinkaya eşlik ediyor. Duygu Çetinkaya aynı zamanda "Firar" ile birlikte Baha'nın albümünde 4 eseri yer alan Gülsün Çetinkaya'nın kızı.

1. Firar
    Söz & Müzik: Gülsün Çetinkaya
    2. Aşk Gülüm
    3. Hani Olur Ya
    Söz & Müzik: Metin Özülkü
    4. Bizim Şarkımız
    Söz & Müzik: Tugay Ören
    5. Seni Yazdım Kalbime
    Söz: Altin Karakaya Müzik: Burhan Bayar
    6. Sevene Canım Feda
    Söz: Taner Şener Müzik: Selami Şahin
    7. Siyah Aşk
    8. Vazgeçilmezim
    Söz & Müzik: Selçuk Şarbalkan
    9. Herşeyimsin
    Söz & Müzik: Baha
    10. Masum Aşk
    11. Kalbin Aşkla Çarpıyorsa
    Söz: Sami Derintuna Müzik: Pınar Köksal

Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Özcan - Yüz Çicek Firar (2008) Albüm Tanıtımı

Mehmet Özcan - Yüz Çicek Firar (2008) Albüm Tanıtımı

mehmet özcan son albüm mehmet özcan güneşin çocukları 2008 albümleri divanı aşk sözleri 1. Halık / Güneşin Çocukları 2. Yüzçiçek -Firar 3. Divanı Aşk 4. Oy Garibim Uh. 5. Adalet Sahibi 6. Gakkoş 7. Tı Zalimi ( Sen Zalimsin ) 8. Kızıl Güller 9. Dine (Deli ) 10. Koçgirlim 11. Kimim Var 12. Elbistan Güzeli 13. Tenbure ( Saz )
  2. Baha Firari Aşk 2008

Baha Firari Aşk 2008

Baha Firari Aşk 2008 SANATÇI ADI: Baha ALBÜM ADI: Firari Aşk ALBÜM YILI: 2008 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Firar 02- Aşk Gülüm 03- Hani Olur Ya 04- Bizim Şarkımız 05- Seni Yazdım Kalbime 06- Sevene Canım Feda 07- Siyah Aşk 08- Vazgeçilmezim 09- Herşeyimsin 10- Masum Aşk 11- Kalbin Aşkla Çarpıyorsa
  3. Baha - Firar

Baha - Firar

Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Ne Hayalin Gidiyor Ne Sevdan Terkediyor Bin Kadehde Bin Sise Bitti Gönlüm Sarhos Olmuyor Aglama Aglama Aglama Yüregim Demekten Ben Yoruldum Ey Kalbsiz Zalim Yar Söyle Sen Kendini Bensiz Nasil Avuttun Kokumu...
  4. 2011 Bülent Ersoy ''Aşktan Sabıkalı'' Albümü Tanıtımı

2011 Bülent Ersoy ''Aşktan Sabıkalı'' Albümü Tanıtımı

2011 bülent ersoy yeni albümü son albümü aşktan sabıkalı tanıtımı şarkıları resimleri ile ilgili biligler burada melekler Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi ,müzik dünyasının divası Bülent Ersoy 10 yıllık bir aradan sonra yeni albümü ''Aşktan Sabıkalı'' ile müzikseverlerle buluşyor melekler :) 1 yıllık stüdyo çalışmasının ardından 12 muhteşem eserle sevenlerinin karşısına çıkacak olan...
  5. Baha "Aşk Bahane" Albümü Tanıtımı 2013

Baha "Aşk Bahane" Albümü Tanıtımı 2013

baha yeni albüm 2013 baha aşk bahane 2013 aşk bahane albümü Sevgili melekler, kadife sesiyle duygulu parçalar seslendiren Baha, 5 parçalık yeni albümü Aşk Bahane i,le müzik marketlerdeki yerini aldı. 5 şarkıdan oluşan albümün ilk video klibi söz ve müziği Adnan Fırat'a ait olan "Tanrım Kaderime Bir El At" isimli şarkıya çekildi... Tanrım Kaderime Bir El At Söz & Müzik :...

Sayfayı Paylaş