gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Toygar Işıklı Hayat Gibi 2013 Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Toygar Işıklı Hayat Gibi 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, dizi müziklerinin vazgeçilmez ismi Toygar Işıklı yeni bir albümle sevenleriyle buluştu. Hayat Gibi adını verdiği albümde 12 yeni şarkıya imzasını atan Işıklı bu albümü için tam 1.5 yıl çalışmış. İşte albümün detayları...

Bu albümde insan olarak her birimizin yaşarken hem içine attığı hem de içinde saklı tutamayıp haykırdığı duygular var. Samimiyet zengini şarkılar var. POLAT YAĞCI'nın yapımcılığını üstlendiği çalışmada TOYGAR IŞIKLI, çoğunluklu olarak sözü ve müziği ÇAĞIN BODUR'a ait eserleri seslendirdi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerinde ise HAKAN YEŞİLKAYA'nın ismine rastlıyoruz. Fotoğraf çekimi ve grafik tasarımı MEHMET TURGUT tarafından gerçekleştirilen "HAYAT GİBİ" bu yılın iz bırakacak albümlerinden biri olmaya aday.

Kırılgan
    Söz & Müzik: Çağın Bodur
    Hayat Gibi
    Kafiye
    Söz Olur
    Ben Kötü Biri Değilim
    Söz & Müzik: Çağın Bodur & Toygar Işıklı
    Korkuyorum
    Ateşin Yası
    Söz: Emre Aksu & Çağın Bodur & Toygar Işıklı Müzik: Emre Aksu
    Yazgım
    Söz: Çağın Bodur Müzik: Toygar Işıklı
    Bir Lokma Aşk
    Söz: Çağın Bodur Müzik: Maurice Calogero Joseph & Goldman Jean Jaques & Castille Music & Jrg Editions Musicales
    Nergis
    Gelme
    Söz & Müzik: Toygar Işıklı & Çağın Bodur
    Yine Aşk
    Söz & Müzik: Toygar Işıklı

Toygar Işıklı Hayat Gibi 2013 Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı - Yoksun

Toygar Işıklı - Yoksun

Küçücük yüreğin Yorgun çaresiz Yalnız durunca Kapınır aşk her uyandığımda Yoksun yoksun ahhhhhh Her gün bir damla yaş Akar yüzüme Vurur susunca Şehir bak ben buradayım hala Yoksun yoksun ahhhhhh sen
  2. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  3. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?
  4. Toygar Işıklı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Toygar Işıklı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; Toygar Işıklı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pek çok dizinin müziğini yapmasıyla hafızalarımıza yer eden ünlü müzisyen Toygar Işıklı hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.... 1974 yılında Gölcük ' te doğan müzisyen ilk-orta-lise eğitimimi Karamürsel ve Gölcük ' te tamamladı. Lisans eğitimini Marmara Üniversiesi Müzik Eğitimi Bölümü Şan...

Sayfayı Paylaş