gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Beni biraz anlasaydin nolurdu. Gecelerim gündüzlerim kayboldu. Oysa düslerim vardi içimde yarim kaldi.
    Benligimi benden aldi.
    Yasanacak çok sey vardi askina esir kaldi.
    Artik sana dönemem ki.

Oysa düşlerim vardı içimde yarım kaldı.
    Benliğimi benden aldı
    Yaşanacak çok şey vardı askina esir kaldi.
    Artik sana dönemem ki.

Senin o gözlerin varya, herseyi bitirdi.
    Yazik ettin geçen günleri.
    Hani o verdigin sözler, yalan miydi birer birer.
    Artik seni sevemem ki.[2]

Aslinda seni hiç tanimamisim..
    Seni kendime hep yakin sanmistim..
    Zamanla alistim ben yanlizliga..
    Geceleri uykusuz kalmaya.

Zamanla alistim ben yanlizliga..
    Geceleri uykusuz kalmaya.

SIIR:
    Sen dört mevsim aski yasadigim
    Sen koca bir of çekip hasretle yandigim
    Sokakta gezip haykirdigim biricik sevgilim
    Bosa mi geçirdik bir ömrü istabul kıyılarında
    Sen gittin ben gidemedim
    Sen unuttun ben unutamadim
    Ben unutamadim

Senin o gözlerin varya, herseyi bitirdi..
    Yazik ettin geçen günleri
    Hani o verdigin sözler, yalan miydi birer birer..
    Artik seni sevemem ki.

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  2. Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Her gurup vaktinde çekilirim koylara Bırakmışın saçlarını Gölgelerin acısına Bu deniz yangına senden kalan En son hatıra... O şehirde sen beni terk ettin be deli Gözlerin suskun bir liman Sen ise gemi Bu rıhtımı bekleyen son yolcu benim Beni böyle çagresiz terk ettin Be deli yoklugunla ugraşmaya gücüm yetmiyor Beni bu yıllar degil Sendin eskiten Yüzümdeki son çizgiler senden kalan...
  3. Grup Koridor - İhtiyacım Var Sana

Grup Koridor - İhtiyacım Var Sana

BugÜn Bİraz Gergİnİm Yİne Sesİmde DeĞİŞİk Gelebİlİr Bİraz Ama Sen Anlarsin Bana Katlanirsin Tuhat Laflar Edebİlİrİm Senİ Bİraz Üzebİlİrİm Ama Sen Susarsin ÇÜnkÜ Benİ Tanirsin BÖyle Çabuk Kizma Derdİn Hep Bu Kadar Da Kolay Alinma O Zaman Benİ Sar Hadİ Saril Bana DeĞİŞmez Huylar Bİlİrsİn Bİr Kere De Sen Dene AliŞmayi Ben GÖĞsÜne Yatarken Öyle Derİn Nefes Alma Bu Ara İhtİyacim Var Sana...
  4. Grup Koridor - Harac Mezat

Grup Koridor - Harac Mezat

Ben harac mezat satılmışım Hem bir kenara atılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım dağılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım darılmışım Bulundukların arasında Hem yıkımların ard arda Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım darılmışım Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım darılmışım ooof Yıkılmışım darılmışım ooof Bulutların arasında Hep...
  5. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde

Sayfayı Paylaş