gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

GSS Başvurusunda Gerekli Evrak

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gss başvurusunda gerekli evrak gss için gerekli evrak gss başvuru nereye yapılacak

Son günlerin flaş konusu zorunlu Genel Sağlık Sigortası ile ilgili olarak vatandaşların soruları bitmek bilmiyor melekler :) Az önce misafirlerimizden birinin sorduğu soru da bu yöndeydi. Misafirimiz GSS başvurusunda herhangi bir evrak gerekip gerekmediğini sormuş. Hemen söyleyelim.. :)

GSS başvuru için Sosyal Yardımlaşma ve Dyanışma Vakfına gittiğinizde yanınızda sadece kimliğiniz olması yeterli.. :)

GSS Başvurusunda Gerekli Evrak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çad Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Çad Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Selam arkadaşalr acaba Çad Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir bu konuda yardım bekliyorum sizden
  2. Samoa Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Samoa Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Samoa Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir arkadaşlar bu bilgilere acil ihtiyacım var.
  3. Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir?

Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir?

Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir bana bu konuda çok acil olarak bilgi lazım lütfen aranızda sorumun cevabını bilen var ise yani Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evrakları bilen var ise yazsın!
  4. Kolombiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir

Kolombiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Kolombiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir bilen var mı varsa lütfen bana Kolombiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar hakkında liste ya da bilgi versin.
  5. 2015 Umre İçin Gerekli Evraklar

2015 Umre İçin Gerekli Evraklar

Umre Vizesi İçin Gerekli Evraklar; - 2011 yılından sonra alınmış en az 1 yıl süreli çipli pasaport - 4 adet vesikalık fotoğraf - Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (arkalı önlü) - Evli Çiftler için Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve Evlilik Cüzdanı - Yalnız giden bayanlar (45 yaş ve üstü) evli ise eşinden gideceği kişi (1. derece yakını ) için muvafakat name, götürecek kişi ise (1. derecek yakını) götürüp...

Sayfayı Paylaş