gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Güçlü oLmam Lazım

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Güçlü olmam lazım,durmalıyım ayakta.kimseye ihtiyacım yok benim..tek başıma ağlarım,gülerim,kahkaha atarım ne olacak ki? yanımda birisi olsa da atmayacak mıyım aynı kahkahayı,akmayacak mı aynı gözyaşları? peki o zaman fark ne? biliyorum yok işte!! yalnız olunca da geçiyor zaman.bana sarılan yok diye eksiklenmiyorum ya da kimseyle saatlerce boş boş konuşup saçma konularla gülüp eglenemiyorum diye anlamsız mı olması gerekiyor hayatım? Hayır!! mutluyum ben,çok muluyum,mutlu olmam lazım,mutlu görünmem lazım..güçlüyüm çünkü herşeyin üstesinden gelebilirim.. Ağlayacak mısın? git! odanda ağla diyor mantığım : sen güçlüsün kimseye ihtiyacın yok..sokakta gördüğün mutlu çiftlere aldırma,mutlu degil onlar,sevmiyorlar birbirlerini..hatta kızın yanındaki o çocuk eminin hiç sarılmamıştır,hiç okşamamıştır başını,silmemiştir kızın göz yaşlarını..bak işte sevmiyorlar birbirlerini..^^peki ya diğer çift^^ hepsi aynı!! mutlu değil hiçkimse. mutlu olmak istiyorsan tek başına yaşamayı öğreneceksin! seni seviyorum diyene sakın inanma..sor bakalım neden seviyormuş. kim kimi seviyor bu devirde? niye seviyor? neden seviyor? hatta sevgi var mı? YOK!! öğrenemedin mi hala..nefret var,acı var ama sevgi yok!! Aciz olma! bırakma kendini kimseye,yakarlar canını unutma..toplayamazsın kendini..yeterince acı çekmedin mi? kalbini unut,sevgiyi unut,aşkı unut....
    YETEEEEEEEERRRRRR!!!! çık artık beynimden!!!..rahat bırak kalbimi,beni!! istemiyorum böyle bir mantık!!
    tahmin edemeyeceğin kadar acizim ben.mutlu olmak istiyorum..sevmek istiyorum hatta bu sevgi yüzünden delirmek istiyorum..sevgimle boğulmak istiyorum,boğmak istiyorum..geçmiyor işte yalnız zaman.saatlerce konuşup saçmalamak istiyorum sevdiğim insanla..sanane bundan aptal mantık !!! özgür bırak artık beni..izin ver gideyim ona bak açmış kollarını beni bekliyor...daha ne kadar bekletebilirimki...hiç birşey söyleme,dinlemicem artık seni engel olamayacaksın bana...gidiyorum..

Son düzenleme: 31 Mayıs 2008
  2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güçlü oLmam Lazım
    Gitmesen olmaz mı?

Belki biraz daha kalsan herşey güzel olucak.Olmaz mı kalamaz mısın? Bak bi bana, yüzüme bak ne olursun. Arkanı dönüp gitme böyle. Hem daha çok şey var konuşacağımız. Sana söyleyemediğim şeyler var. Bak ben sana ne güzel güldüğünü söylemiş miydim? Söylemiştim evet. Olsun. Bir daha söylüyorum. Dur bi dakika. Hemen gitme. Biraz daha kal. Bir kere daha öpeyim saçlarını. İçime çekeyim kokunu. Sarılıp bir kere daha ağlayayım. Ellerimi biraz daha tutayım ellerinde. Biliyorum artık hiç kimse böyle bakmayacak bana. Biraz daha bak gözlerime. Dur biraz çekme ellerini öyle. Dinle beni. Gitmesen olmaz mı? Kalamaz mısın? Bak ben sana seni ne kadar çok sevdiğimi söylemiş miydim? Söylemiştim evet. Olsun. Bir daha söylüyorum. Gidiyo musun?

Biraz daha kal ne olur...

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım güzel yazıymış:)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

güzel yazı gerçekten emeğine sağlık canım

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler canlarım

6. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canımm yüreğine,eline ,gönlüne sağlık çok güzel bir yazı bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkür ediyorum...

7. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederimmmmmm :) beğendinize sevindimmm

8. --AŞKIM--

--AŞKIM-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cokkk gzlll bıdanemmm cokk gzlll

9. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

saoL balım beğendine sevindim :)

10. yaggmur

yaggmur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kafamdaki sesi ve haykırısımı anlatmıssın

Güçlü oLmam Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güçlü kadınlar.....

güçlü kadınlar.....

Güçlü kızlar... alıntı...
  2. Güçlü kadınlar...

Güçlü kadınlar...

GÜÇLÜ KADINLAR...:second: Güçlü kadınlar vardır,her işlerini kendileri halletmeye çalışan.Anne babaları tarafından böyle yetiştirilen.Onlar kendi paralarını kendileri kazanmak isterler.Evdeki tüm tamirat,tadilat işlerinden anlarlar.Bir erkeğe mecbur kalmadan da hayatlarını devam ettirebilirler.Faturalarını kendileri yatırırlar.Hemen hemen tüm işlerini kendileri yaparlar.Hatta etraflarının...
  3. güçlü olmam lazım

güçlü olmam lazım

Güçlü olmam lazım,durmalıyım ayakta.kimseye ihtiyacım yok benim..tek başıma ağlarım,gülerim,kahkaha atarım ne olacak ki? yanımda birisi olsa da atmayacak mıyım aynı kahkahayı,akmayacak mı aynı gözyaşları? peki o zaman fark ne? biliyorum yok işte!! yalnız olunca da geçiyor zaman.bana sarılan yok diye eksiklenmiyorum ya da kimseyle saatlerce boş boş konuşup saçma konularla gülüp eglenemiyorum...
  4. Boşanma döneminde güçlü olmayı başarmak

Boşanma döneminde güçlü olmayı başarmak

hamilelikte boşanma Ayrılırken yada boşanırken kendinize olan güveninizi geliştirmeniz oldukça önemli bir adımdır. Kendinize olan güveninizi zedeleyen durumlardan kaçınmanız ve gücünüzü arttıracak noktalarınıza yoğunlaşmanız gerekmektedir. Kendine güven otomatik olarak gelen bir beceri değildir. İyi yaptığınız işleri tekrar etmeniz sonucu oluşur. Nasıl sürekli tekrarlanan hatalar...
  5. kadın güçlüdür

kadın güçlüdür

BİR KADIN GÜÇLÜDÜR ASLINDA= Hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. Ama bu gücünü her zaman ortaya koymasını sevmez. İster ki, erkek göstersin gücünü. İster ki erkeğin gücü kendisine huzur versin. Kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler. Böylece hem daha kadın olduğunu hi......ssedecektir hem de e...rkeğinin ne kadar güçlü olduğunu görecektir. Ancak kadın gücünü göstermek...

Sayfayı Paylaş