gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Karanlık Sokaklar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Başımda bir deli rüzgar alır beni savurur İşte o an dudağımdan bir feryattır duyulur İşte o an dudağımdan bir isyandır duyulur

Bu karanlık sokakalar benden sorulur benden
    Yanımda yalnızlıklar birde hayalimde sen
    Hergün böyleyim işde ben mahkum aşk kelepçe
    Gözyaşalarım dinmez inan sen bana dönmedikce

Yıldızlarla konuşurum her gün sabahlara kadar
    Hasret dolu bu gözlerim her köşede seni arar
    Yaşla dolu bu gözlerim her gecede seni arar

Bu karanlık sokakalar benden sorulur benden
    Yanımda yalnızlıklar birde hayalimde sen
    Hergün böyleyim işde ben mahkum aşk kelepçe
    Gözyaşalarım dinmez inan sen bana dönmedikce

Güçlü Soydemir - Karanlık Sokaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Utan

Güçlü Soydemir - Utan

Yar ben seni koynuma almadımda suçmu ettim Sana kıyamadım gülüm sen kendini kirlettin Elini tutmaya varmıyor elim Hani beyaz gelinligin nerde yeminin Hani ela gözlerin hani benimdin Utan halinden,utan kendinden seni sevenden utan,utan Utan ettiginden,utan kendinden,seni sevenden utan Senden son bir defa birşey istiyorum yalanda olsa söle ne olur Beni sevdigini,hep sevecegini yalanda olsa...
  2. Güçlü Soydemir - Sevmedim

Güçlü Soydemir - Sevmedim

güçlü soydemir sevmedim seni sevdiğim için kahrınıda sevdim Unutulmak alım yazım hakkımı koydum aşk yüzünden Seni sevmek benim başım sonum elinden Sana baglandım sana kandım ömrümce Sen bir kalemde silip attın boş yere Benim gönlüm hep senindi taşımadınki O sevdalı aşk masalı nereye gitti Seni Sevdigim için kahrınıda sevdim Seni bir kere sevinirken görmedim Aşkını günah taşır gibi yükledim...
  3. Güçlü Soydemir - Hareketli Şarkı

Güçlü Soydemir - Hareketli Şarkı

İçimden bin defa ağlamak geldi Hasret rüzgarları çok erken esti Günlerim şimid çok slov geçiyor Terk ettiğin delikanlı çok sigara içiyor Müslüm gürses gibi oldum be canım Ben hareketli şarkı söyleyemiyorum Sevgin bitti yüreğimde hissetmiyorum Sana karşı hiç bir şey beslemiyorum Nasıl ihanet ettin o tertemiz aşkıma Beni cümle aleme rezil ettin tek başına Senden sonra canım Ben hareketli şarkı...
  4. Güçlü Soydemir - Deli Çoban

Güçlü Soydemir - Deli Çoban

Bir güzele sevdalısı yaralısın Gözleri kanlısın ahhhh Bir garip hanlısın adı deli şanlısın Deli çoban Ağla aman sızla aman Aman aman aman Geziyordu bu dağlarda Canını aldı şanıyla Bir yazı yazmış kanıyla Deli çoban deli çoban Kaldırmayın beni burdan Bu deliye geldi ölüm Kavalıma dokunmayın Onuda cebimde gömün Deli çoban deli çoban İbret olsun sevenlere Sevip acı çekenlere Bana deli...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş