gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

caddelerde rüzgar akor caddelerde rüzgar tab akor notaları gitar notaları gitar Am Caddelerde rüzgar aklımda aşk var
    Dm
    Gece yarısında eski yağmurlar
    Am
    Şarkı söylüyorlar sessiz usulca
    E Am
    Özlediğim şimdi çok uzaklarda

Am
    Deli dolu günler hayat güzeldi
    Dm
    Kahkahalarıyla günler geçerdi
    Am
    Ellerim uzanmaz dokunamam ki
    E Am
    Özlediğim şimdi çok uzaklarda

Dm
    O da özlüyormuş benim bir tanem
    Am
    Çok üşüyormuş ben olmayınca
    E Am
    Öyle yazıyor son mektubunda

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113
    Tam anlamıyla süper bir parça ya her sene dinlenilebilecek güzellikte yapanın ellerine sağlık olsun.

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitar Üzerinde Notalar

Gitar Üzerinde Notalar

gitarda nota yerleri gitar nota yerleri gitarda notalar gitar notaları klasik notaları Gitar notalarını gösteren teller aşağıdaki resimden sizler için daha iyi hazırlanmıştır. buraya bakarak gitarın telindeki notaların nereleri olduğunu görebilirsiniz.
  2. Gitar Akorları

Gitar Akorları

sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m A / La Major Am / La Minör B / Si Major Bm / Si Minör C / Do Major Cm / Do Minör D / Re Major Dm / Re Minör E / Mi Major Em / Mi Minör F / Fa Major Fm / Fa Minör G / Sol Major Gm / Sol Minör Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La...
  3. Gitar üstünde notalar

Gitar üstünde notalar

gitarda notaları öğrenmek istiyorum
  4. Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları istiyorum sizden ama mümkünse kolay olan Gitar Şarkı Notaları olursa çok sevinirim :)
  5. Gitar Çalanlar İçin Kolay Gitar Şarkı Notaları

Gitar Çalanlar İçin Kolay Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları Kolay Gitar Şarkı Notaları Gitar Şarkı Notaları Kolay Gitar çalma konuısunda kabiliyeti ve hevesi olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için ilk başlarda kolayca çalabilecekleri bazı gitar şarkı notalarını paylaşmak istiyoruz melekler :9 Bu notaları kolayca basmaya alıştıkça, çıtanızı yükseltebelir ve daha zor parçaları çalmayı deneyebilirsiniz :tik: Dursun...

Sayfayı Paylaş