gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güler Duman - Şu Yalan Dünyaya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Şu yalan dünyaya geldim giderim Gönül senden özge yar bulamadım Yaralandım al kanlara belendim
    Elimin kanını yur bulamadım

Güzellerin zülfü destedir deste
    Erenler Hak için oturmuş posta
    Bir zaman sağ gezdim, bir zaman has
    Hasta halin nedir, der bulamadım

Pir Sultan Abdal`ım, dağlar ben olsam
    Üstü mor sümbüllü bağlar ben olsan
    Alem çiçek olsa, arı ben olsam
    Dost dilinden tatlı bal bulamadım

Güler Duman - Şu Yalan Dünyaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Duman - Yaz Baharı

Güler Duman - Yaz Baharı

Yaz Baharı Geldi Geçti Ömrümün Hazan Yeli Talan Etti Gidiyom Vahı Kaldı Ahi Geçti Ömrümün Bu Gün Yarin O Da Bitti Gidiyom Önce Emekledim Sonra Yürüdüm Niceleri Pesim Şifa Sürüdüm Bunca Yıldır Ucun Ucun Eridim Yok Oldu Bedenim Bitti Gidiyom Eroglu'yum Ummanlara Dalarım Bir Dokunsan Bin Bir Derdi Sayarım Zembereğin Bozuk Yoktur Ayarım Ayları Yıllarca Kattım Gidiyom Eroglu'yum Efkarımdan...
  2. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  3. Güler Duman

Güler Duman

güler duman erkek mi güler duman lezbiyenmi kızmı kaçırdı neden erkek gibi giyiniyor 01 Hayirsiz 02 Ayaz Yarim 03 Düzeni Bozuldu Dünyanin 04 Kul Yarasi 05 Öteki Yarim 06 Hasret 07 Ye Hele Bebegim 08 Islanmis KIrpiklerin 09 Can Ana 10 Unutuldun 11 Insaf Eyle 12 Yoruldum 13 Nerdesin 14 Ela Gözlüm 15 Zalim Ayrilik 16 Ayrilik ( Saadet Telli ) 17 Halaylar
  4. Güler Duman & Mustafa Özarslan konseri

Güler Duman & Mustafa Özarslan konseri

güler duman konserleri mustafa özarslan konserleri güler duman konser mustafa özarslan 2011
  5. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.

Sayfayı Paylaş