gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Oyuncak Gibi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gülü elindeyim işte oyuncak gibi gülü oyuncak gibi güllü bir gülüşün yeter gülüoyuncakgibi Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi
    Artık yerden yere atsanda beni
    Elindeyim işte oyuncak gibi

Bir bakışın yeter kanarım inan
    Ateşler içinde yanarım her an
    Sen sevmesem bile severim her an
    Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi

Bilseydim kalbimi vermezdim sana
    Bilseydim düşmezdim aşk tuzağına
    Artık ne istersen yap sende bana

Bir bakışın yeter kanarım inan
    Ateşler içinde yanarım her an
    Sen sevmesem bile severim her an
    Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi

Güllü - Oyuncak Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Özleyiş

Güllü - Özleyiş

neden yıllardan sonra seni özleyişim seni unutturacak birisi yok diye mi? neden hiç bilmiyorum senden vazgeçemedim kimselerde o güzel gözlerin yok diye mi? yalnızlık uykusunda rüyalarım seninle aklımda senden başka hiç kimse yok hiçbir şey yok diye mi? hala sen diyorum hep seni istiyorum sensiz gecelerimin yarını yok diye mi?
  2. Güllü - Doyamadım

Güllü - Doyamadım

güllü doymadım doyamadım Birden bire çöktü hasret Sevdamızın üzerine Ayrılıgın koru düştü Senle dolu yüregime Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine Aşk yerine özlem doldu Soldu gülüm yaz gününde Varlıgına muhtac gönlüm Avunmuyor hayalinle Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine
  3. Güllü - Deli Gibi Sevdim

Güllü - Deli Gibi Sevdim

Seni birgün görmesem İnan mutsuz olurum Öyle alıştım sana Yandım yandım tutuştum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen Sensizliğe dayanmak İnan öyle çok zor ki Öyle alıştım sana Yüreğimden vuruldum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen
  4. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...
  5. Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Artık sabrım kalmadı Ya kal bende yada git Bir görünüp kaybolma Gideceksen durma git Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu kaçıncı özürün Bu kaçıncı yalvarman Adam gibi sev beni Benim sevdiğim gibi Nazın aşkından büyük Deli etme kalbimi Benle oyun oynama Ben oyuncak değilim Üzülen sen olursun İnan ki çok ciddiyim Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu...

Sayfayı Paylaş