gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

GüLmek İçin YaratıLmış (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sevmesini bilmiyorsan bakma sakın gözlerime akor gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye akor gülmek için yaratılmış sevmek gözlerde yaşlar niye göksel A Dm Gülmek için yaratılmış,Gözlerde yaşlar niye )2 kere
    Gm E A Dm
    Sevmek için yaratılmış,Kalpler hep bomboş niye, )2 kere

A Dm
    Sevmesini bilmiyorsan Bakma sakın gözlerime. )2 kere
    Gm E A Dm
    Mutluluk arıyorsam İnan inan sözlerime. )2 kere

A Dm
    Yok yok yalan deme Sevgi denen o gerçeğe )2 kere
    Gm E A Dm
    Sevmek acı gerçek acı Benzer birbirine.... )2 kere

Dm&A&Dm Dm&A&Dm
    Tab kısmı

A Dm
    Sevmesini bilmiyorsan Bakma sakın gözlerime. )2 kere
    Gm E A Dm
    Mutluluk arıyorsam İnan inan sözlerime. )2 kere

A Dm
    Gm E A Dm

Dm&A&Dm Dm&A&Dm
    Tab kısmı

A Dm
    Gm E A Dm

GüLmek İçin YaratıLmış (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Şahan'la birbirimiz için yaratılmışız"

"Şahan'la birbirimiz için yaratılmışız"

Komedyen Şahan Gökbakar'la uzun süre aşk yaşadıktan sonra birlikteliğini bitiren Doğa Rutkay, sevgilisine geri döndü. Önceki gece bir kitap tanıtımına katılan Rutkay, "Anladık ki birbirimiz için yaratılmışız. İlk başta ayrı yaşabiliriz diye hesaplamıştım ama olmadı. Bundan sonra ilişkimizi birbirimize zarar vermeyecek şekilde sürdüreceğiz" dedi.
  2. gülmek için :D

gülmek için :D

BİM poşetlerinin dayanıklılığını ispatlamak için yapılmış bir deneydir... Lütfen evde tek başınıza denemeyiniz... Converse artık kundura ayakkabı üretmeye başladı. hem de all star Converse severlere duyurulur bey abim bastırıo damacanaya, diğer abimiz de gördüğünüz üzere açık hava damacanalı duş'un keyfini çıkartıyor...
  3. Erol Evgin - Ben İmkansız Aşklar için Yaratılmışım

Erol Evgin - Ben İmkansız Aşklar için Yaratılmışım

Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin böyle olmalı Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin erişilmez olmalı Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı Kayboldum kuytusunda...
  4. Göksel - Gülmek İçin Yaratılmış

Göksel - Gülmek İçin Yaratılmış

gülmek için yaratılmış nota gülmek için yaratılmış notaları göksel akor sevmek acı gerçek acı benzer birbirine mutlu olmak istiyorsan inan inan sözlerime Göksel - Gülmek İçin Yaratılmış Gülmek için yaratılmış Gözlerde yaşlar niye Sevmek için yaratılmış Kalpler hep boboş niye Sevmesini bilmiyorsan Bakma sakın gözlerime Mutlu olmak istiyorsan İnan inan sözlerime Yok yok yalan deme Sevgi denen o...
  5. birbiriniz için mi yaratılmışsınız?

birbiriniz için mi yaratılmışsınız?

Sorulara tek tek cevap verin ve her evet cevabı için kendinize bir puan verin. Bakalım siz, gerçekten birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa ayrı dünyaların insanımısınız... 1- Onu düşünüp derslerine konsantre olmakta zorluk çekiyor musun? 2- Gözlerinin tam olarak ne renk olduğunu biliyor musun? 3- En sevdiği müzik albümünün adını biliyor musun 4- Onun yakın dostlarıyla iyi geçinebiliyor...

Sayfayı Paylaş