gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Adı Aşk Sebebimin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Belki de zamansız açtım içimi Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana inat
    Bir vardın bir yoktun hep masal gibi

Ne kara kaşına ne kara gözüne
    Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
    Değmedi bir kere ellerin yüzüme
    Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Adı aşk sebebimin her hata kalbimin
    Hep değerinden
    Hep gereğinden
    Hak ettiğinden çok sevdim

Ne kara kaşına ne kara gözüne
    Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
    Değmedi bir kere ellerin yüzüme
    Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Gülşen - Adı Aşk Sebebimin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver, Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar, Aglıyorsun ama şimdi, Mendilimi bana geri ver. Senden hiç birşey olmaz bana, Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok, Benden hiç birşey olmaz sana, İçimde sana karsı hiç istek yok. Ne okur ne yazar, Ne gezer ne tozar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz. Ne yapar ne bozar,...
  2. Gülşen - Aşk Kadını

Gülşen - Aşk Kadını

Sabır üstüne ekledim dertleri Gelir diye bekledim çareleri Allah'ım sen kurtar beni Yanıyor yüreğim bildim bileli Gülmedi gülmez bir gün yüzüm İsyan edip ağlayasım var Dinmedi gözümde ne yağmur ne hüzün Bu dünyada herkesin bir derdi var Aman anam ağlama bana Başımı alıp gidesim var Bunca dert bunca keder Neden bilmem ölesim var
  3. Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

gülşen gülşen haberleri gülşen sevgilisi gülşen 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Pop dünyasının sevilen ve marjinal sesi Gülşen , kendisiyle ilgili çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi. Bir süredir Ozan Çolakoğlu ile birlikte olduğu söylenen Gülşen bakın bu haberlere nasıl yanıt vermiş melekler. İşte Gülşen haberleri.. Gülşen, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı...
  4. Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü Düet Gülşen Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Emir Sudan Sebep adlı şarkının sözlerini isteyen misafirlerimiz için Emir ve Gülşen'in seslendirdiği Sudan Sebep adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz. Sudan Sebep Geçiyormuyum içinden Düşünüyormusun sen de Beni görmek istiyormusun Sudan bir sebeple Dolaşıyorsun...

Sayfayı Paylaş