gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Unutuldum,unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
    Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Çiçeklerim dökülür her mevsim
    Sonra yeniden açar
    Ümidimin boynu bükülür
    Sonra deniz bin defa taşar

Unutuldum,unutuldum
    Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
    Benden selam söyleyin bütün aşklarıma

Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Bitti

Gülşen - Bitti

utamadım içimden geçenleri haykırdım bulamadım karşımda eski seni yanıldım ama mecbur değilsin istediğin yere gidersin karışamam yarışamam seninle eskisi gibi bana neler oldu bilemem sorma sakın cevap veremem farzet aynı olsada herşey aN karşılık veremem
  2. Ajda Pekkan - Bitsin Bu Sevda

Ajda Pekkan - Bitsin Bu Sevda

kapımı çalma bir daha bitti bu sevda gelme bir daha ah arama zor da olsa elveda bana mektuplar yazma yine masallar aynı laflar ah aynı yalanlar yeter artık yeter bu kavgalar bu oyunlar elveda sana senin ardından yıkılıp ağlarım sanma bile bile hata yaptın sus konuşma sanma sanma ah unutamam sanma sensiz ah yaşayamam aşık olursam bir başkasına hiç ağlama gözlerim...
  3. Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Yanan bir alevdin bir zamanlar. Öyle yakıyordun ki, ateş bile senin kadar yakmazdı beni. İçin için köz olana kadar yaktın. Sevmeyi unutmuşken karşıma çıktın. Aşkı unutmuşken sevdayı hatırlattın. Ben seni sevdim. Ben senin için öldüm. Ama sen değiştin. Oysa hayatta, tanıştırıldığım ilk aşktın. Yüreğimin dengesi bozuldu bir den. Gözlerim hayallere daldı. Rüyaları unuttum. Gözü açık gördüğüm...
  4. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  5. Gözlerinde Bitti Sevdam

Gözlerinde Bitti Sevdam

Gözlerinde Bitti Sevdam Duymak istediğim en sondu ayrılık. Kulaklarımı tıkadım vedalara hatırlamıyorum. Ne dedin giderken? Mecburum, seni hep seveceğim, gitmek istemezdm dedin mi? Kalbim sana mühürlü, başkası olmayacak dedin mi? duymadım ki. Demeyeceğinden korktum.Yanlızca gözlerine baktım o ışıltı söndü ya, ilk günkü heyecanının bittiğini hatta sevginin tükendiğini gördüm ya duymasam...

Sayfayı Paylaş