gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Sarı Gül

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gülsen sarıgül gülşen sarıgül sen yalnızlığım sen aydınlığım
    sen sevemedeğim
    sen sarılıp öpemediğim

sen yalnızlığa bir nefes
    sen sensizliğe su
    sen denizlere köpüren
    coşan bir dalgasın

sarı gül sende yalnızsın
    sarı gül
    aşkı buldum sende vaz geçemem
    sarı gül rüzgarın essin bana yeniden

Gülşen - Sarı Gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. gülle

gülle

Rüyada bir top güllesi görmek, sakladiginiz bir sirrin hiç beklemediginiz bir anda herkes tarafindan duyulacagina, bu yüzden çok kötü bir duruma düserek utanacaginiza ve hat-ta oldukça önemli zararlara da ugrayacaginiza isarettir. Bir rivayete göre gülle görmek, beklenmeyen bir haberle de yo-rumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada gülle görmek düsmanlik ve münakasa yapmaya, bazen yolculuga...
  4. Gülşen - Yaz Gülüm

Gülşen - Yaz Gülüm

gidiyorsun dönüşü yok geriye kırılır kanadım ah bin kere hüzün dolugözlerimden buğu düşlerimde beklerim yolunu bize yollar tuzak oldu deli sevda yasak oldu canımı verdim ellerim oldu çare sende ALLAH'ım yaz gülümdün niye soldun güneşimdin yağmur oldun sen gittin ah dönmez oldun geri gönder ALLAH'IM
  5. ::.. Gülümse::..

::.. Gülümse::..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş