gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

güneş doğduktan sonra kadın adet görürse oruç bozulur mu?

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

adetliyken oruc bozulurmu adet ve oruc oruçlu iken adet olmak oruçluyken olmak orucken Oruca niyet edip güneş doğduktan sonra adet gören hanımın orucu bozulur. Bu durumda olan hanım yemeğini yer. Adet halinde olan bir hanımın, oruç tutmadığı halde yemeyip, içmeyip oruçlu gibi durması haramdır. Ancak gizili yemesi İslami edeptendir

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güneş doğduktan sonra kadın adet görürse oruç bozulur mu?
    teşekkürler adminim

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güneş doğduktan sonra kadın adet görürse oruç bozulur mu?

ellerine emeğine sağlık

güneş doğduktan sonra kadın adet görürse oruç bozulur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adak orucu tutan kadın adet görürse

Adak orucu tutan kadın adet görürse

adak orucu adet kanaması orucu bozarmı adet kanaması bozar mı Arka arkaya onbeş gün oruç tutayım diye adak yapan bir hanım, onbeş günü tamamlamazdan önce adet görmüş olursa, yeniden fasılasız oruç tutması gerekir. Bu tuttuğu oruçlar adak yerine geçmez. Araya engel girmiştir. Yeniden tutması gerekir. (1)
  2. bir kadın muayene olursa orucu bozulur mu?

bir kadın muayene olursa orucu bozulur mu?

adetliyken oruc bozulurmu adetliyken oruç bozulur mu oruçluyken adet olunursa oruç bozulurmu oruçluyken muayene olmak "Bir hanım oruçlu olduğunu unutup doktora muayene olsa keffaret gerekir mi?" Asıl itibariyle bir insan unutarak yiyip içse, cinsi yakınlıkta bulunsa veya doktora muayene olsa bile bu çeşit davranışlardan sonra ne oruç bozulur, ne de kaza...
  3. Kustum orucum bozulur mu

Kustum orucum bozulur mu

istifra edince oruç bozulur mu istifra edince oruç bozulurmu kustum orucum bozulurmu istifar oruc Kustum yani istifra ettim orucu karşılamak için bi kaç gün tutayım dedim ama istifra ettim melekler orucum gittimi şimdi ?
  4. İftara Az Kala Adet Olunursa Oruç Bozulur Mu cevap verin

İftara Az Kala Adet Olunursa Oruç Bozulur Mu cevap verin

Selam arkadaŞLAR AKLIMA bir şey takıldı acaba İftara Az Kala Adet Olunursa Oruç Bozulur Mu bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. Oruç Tutarken Krem Sürünce Oruç Bozulur mu?

Oruç Tutarken Krem Sürünce Oruç Bozulur mu?

oruçluyken krem sürmek oruçluyken krem sürmek orucu bozar mı oruçluyken krem sürülür mü Sevgili melekler, ramazan ayı geldiğinde özellikle bayanların merak ettiği konulardan biri krem sürmenin oruç için sakıncalı olup olmadığıdır. Ele yüze ya da vücuda sürülen kremin sakıncalı olduğunu söyleyenler olduğu gibi sakıncalı olmadığını söyleyenler de var. İşte bu sorunun cevabı... Oruçluyken...

Sayfayı Paylaş