gebe
?

güvercinim 4 yumurta yaptı bu güvercin açısından sorun olurmu

1. olmaz

oy sayısı 0
    0,0%
  2. olur

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. necocank

necocank Forum Okuru

güvercin kaç yumurta yapar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında necocank tarafından paylaşıldı.

güvercin kaç yumurta yapar

güvercin kaç yumurta yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek domatesli,biberli yumurta yaparsa!

erkek domatesli,biberli yumurta yaparsa!

Domatesli biberli yumurta: Büyükçe bir tavaya yağ domates ve biber koyup bir sigara yakıyoruz. sigaranın külü yere düşmek üzereyse yumurtaları eklemenin zamanı gelmiş demektir. yumurtaları kırıp sigaramızı bitiriyoruz. pişmiştir heralde ocağın altını kapatıyoruz. Biberli domatesli yumurta: her gün domatesli biberle yumurta yemekten sıkıldığımızda yapabileceğimiz bu enfes yemek tıpkı...
  2. yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı

yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı

Kızlar yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı ne kadar faydalı faydasını görenler oldu mu teşekkür ediyorum.
  3. Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Selam.Ben güvercin besliyorum ve buna yeni başladım.Acaba diyorum bir güvercin en fazla kaç yumurta yumurtlar ?
  4. Aşılama- Tüp Bebek Tedavisinde Yumurta Kaç Mm Olmalı?

Aşılama- Tüp Bebek Tedavisinde Yumurta Kaç Mm Olmalı?

aşılamada yumurta kaç mm olmalı,tüp bebekte yumurta kaç mm olmalı,aşılamada yumurtanın kaç mm olması gerekir,tüp bebekte yumurtanın kaç mm olması gerekir,aşılama ve tüp bebek tedavisinde kaç yumurta olmalı hakkında bilgiler Tüp bebek tedavisindeki temel amaçlardan biri gebelik şansını artırmak için birden fazla yumurta hazırlamaktır. Normal koşullarda kadın yumurtalıklarında her ay bir...

Sayfayı Paylaş