gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

güzel Mersin'im canım memleketim!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mersin tatil beldeleri mersin beldeleri güzel cennet cehennem cennet cehennem
    meRsin sahiLi

----

----
    [​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200.[​IMG]

mersin kız kaLesi...
    [​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.[​IMG]

mersin anamur

mersin cennet-cehennem

mersin astım mağrası

mersin Forum...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayy seviyorum burayı gitmek istiyorum hattta orda yaşamakkk :D

güzel Mersin'im canım memleketim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım memleketim ORDU

canım memleketim ORDU

memleketim ordu Boztepeden Ordu Müze( Atatürk' ün Ordu' ya geldiğinde kaldığı ev) Kilise Buda benim köylüm :) Yolu düşen herkesi bekleriz..
  2. Memleketimin Güzel İnsanları :)

Memleketimin Güzel İnsanları :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Avusturalya Canım Memleketimden Resimler....

Avusturalya Canım Memleketimden Resimler....

Bir çok ülkeye gitme şansım oldu ama memleketim gibisini bulamadım.. Hem maddi hemde manevi huzuru çok farklı.. Herkes hayatında bir kere bu cennet gibi ülkeye uğramalı.... Bir uğrayan pişman birde uğramayan... Sizcede güzel değilmi meleklerim ??? Ben çok seviyorum.. Belkide doğupp büyüdüğüm şehir...
  4. Benim güzel memleketim

Benim güzel memleketim

nevşehirin tarihi.Benim güzel memeleketim çok özledim tam 13 yıl oldu gitmeyeli görmeyeli hasretimi böyle gidermeye çalışıyorum fotoğraflardan ve yayınlanan videolardan çocukluğumun bir kısmı orda geçti su taşıdığımız çeşmeleri sıcak ekmek yediğimiz fırınları buğday tarları üzüm bağları yazları gözlacı renkelriyle güne bakanlarıyla ooooooooofffff ooofffffff çocukluğum geldi birden aklıma ben...

Sayfayı Paylaş