gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Gürses - İsyan

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dışarda yağmur var içimde hüzün Ağlamaktan kör olmuş iki gözüm Feleğe kalmadı artık sözüm
    Yare kavuşmak tek çözüm

İsyan etmenin zamanı geçiyor
    İçimde yangınlar sönmek bilmiyor
    Titreyen ellerim saçım yoluyor
    Bu gönül senden vazgeçemiyor

Sokaklar bomboş şimdi başımsa dolu
    Gelip sevindirsen bu aşık kulu
    Yari sarmadan göze girmez uyku
    Bilmiyorum ne olur bu aşkın sonu

Hakan Gürses - İsyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Gürses - Yanmaya Deymez

Hakan Gürses - Yanmaya Deymez

hakan gürses beddua kör olsun gözlerim ararsam seni Ne kötü yazılmış alnıma benim O yalan aşkına kanmaya deymez Bendeki yaşayan öldü tüm sevgin Uğruna bir ömür yanmaya deymez Bendeki yaşayan öldü tüm sevgin Uğruna bir ömür yanmaya deymez Kör olsun gözlerim ararsam seni Tutulsun bu dilim sorarsam seni Kırılsın dizlerim ararsam seni Ardına göz yaşı dökmeye deymez Sana bir beddua etmeye deymez...
  2. Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Bir servetlik sevgine bin ömrüm olsun feda Umrumda değil isterse ölüm olsun ucunda Neye yarar ki ömrüm sen olmadan yanımda Sen içerimdesin, her an kanımda Sensiz hayat yerin dibine batsın Sensiz açan gülüm gülüm sararsın Sensiz bu dünyamı kıyamet yıksın Sensiz bu bedeni bu can ne yapsın Seni kaybetmek korkusu benim ecelime sebep Mutluluk önümüzde biraz daha sabret Sensiz boş ellerim üşür...
  3. Hakan Gürses - Gitme

Hakan Gürses - Gitme

hakan gürses gitme Gitme,içimdeki ateşin sönmeden sönmeden Gitme,Elini tutmadan belini sarmadan gitme Gitmeeee azrail son nefesini almadan gitme Gitmeeee topraklar bedenimi sarmadan gitme
  4. Hakan Gürses - Aşk Yarası

Hakan Gürses - Aşk Yarası

Aşk dediğin buysa eğer Aşk değil bu ızdırap Her gün isyan her gün azap Kalbim nasıl dayanacak Susma öyle birşey söyle Suçlu senmi benmiyim anlayayım Kolay değil sevgilim Hemen seni unutmak Yokluğun bir ölüm hasretin ecelim Öldürür aşk yarası Sevmek buysa seviyorum Kalbim nasıl dayanacak Sen gidersen ayrılığa Kalbim nasıl unutacak
  5. Hakan

Hakan

Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan. *Osmanlı padişahlarına verilen unvan.

Sayfayı Paylaş