gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Yağma Yok

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevişmiştik biz seninle Tenhada bahçelerde Şarkılar söylerdik biz bize
    Sahil yolunda sarhoştuk (başıboştuk)
    Sarıldım ellerine
    Hissettirmeden sana gizlice

Farklıydık ikimizde haklıydık
    Nedendir bilinmez biz ayrıldık

Yağma yok senden bana fayd yok
    Yağma yok aşkım sana çok

Hakan Peker - Yağma Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Sen Yok Desen De

Hakan Peker - Sen Yok Desen De

yok asla sensiz kalamam Gelir aklıma yangın gözlerin İçimde kopan deli fırtınalar Sürükler beni sana her anımda Yok asla sensiz yapamam Sızlar kalbim durur acılarla Gözümde başla deli yağmurlar Durmak bilmez sen yoksan yanımda Sen yok desende ben vazgeçmem Çok istesemde seni silemem Sen yok desende ben vazgeçmem Çok istesemde seni silemem
  2. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  3. Hakan Peker - Bu İşin Sonu Yok

Hakan Peker - Bu İşin Sonu Yok

Ben sana ne yaptım Sevmedim seni Neden olmadı niye vazgeçtin Hala anlamadım Ben sana ne yaptım Ağlattım mı seni Beni öylece bırakıp gitmeni Hala unutamadım Dönmeni beklerken Yeter yalnız kaldığım Seni düşünürsem, seni istersem Kendime engel olacağım Seni artık arayıp sormayacağım Bir daha bu konuyu açmayacağım Ben hatab yapmışım, bu işin sonu yok Seni düşünüp acı çekmeyeceğim Gecelerimi...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş