gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Haketmedin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Yüreğimi hiç haketmedin....
    Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Ya da gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim.
    Tükendim
    tükettim
    hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye
    kendime
    yüreğime ..

Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için
    ne yaptıysam olmadı
    Boyun eğdim varlığınla yaşamaya
    Artık özlemiyorum
    Dilim söylüyor ama hissetmiyorum. Sevgiyi kandırarak ve gizlenerek yaşıyorum. Daha fazlasını kaldıramayacak kadar yorgunum yada bahaneler buluyorum.

İçim acıyor
    Gücüm yetene kadar dayanıyorum. Daha dayanabilirmiyim bilmiyorum. Zaman sığındım kurtuluşum için
    yaralanan kalbimi sarmak
    biraz olsun hayata bağlanmak
    kaybettiğim kendimi bulmak için

Sen benden gittin
    ardında bıraktığın beni düşünmeden gittin

Belki yıkıldım
    sevgiye güvenimi kaybettim
    ama
    yürekten sevdim
    Şunu bilki terkedenim sen yüreğimi hiç haketmedin...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Haketmedin
    tek taraflı sevgilerde kaçınılmaz son ...sitem sitem sitem

harikaydı canım

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Haketmedin

Senin gibi annem mucxx teşekkürler

Haketmedin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Haketmedim Seni

Grup Koridor - Haketmedim Seni

Biliyorum çok hatalıydım Sana bu yanlışı baştan yaptım Beni sevdin değerini bilemedim Aslında ben seni hiç haketmedim Ne olur bir söz söyle Yüzüme bakma öyle Suskunluğun yakar beni Karşımda durma öyle Hiç sevmedim de(hiç sevmedim de) Kırılmadım de(kırılmadım de) Sensiz de hayatı yaşarım de Hiç ağlamam de(hiç ağlamam de) Şaşırmadım de(şaşırmadım de) seni şimdiden bile unuttum de Ne...
  2. Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

harun kolçak zalim zalim kader yine ördün ağlarını kader yine ördün ağlarını bitsin yeter haketmedim ayrılığı harun kolçak Düştüm acılara Saplanıp kaldım Gücüm yetmiyor Kurtulmaya Neden ayrıldı yollar Hergün sarılan kollar Şimdi yolunu gözler ah Seni hiç unutmadım Bir gün bile aldatmadım Üstüne gül koklamadım Yar Zalim kader Yine ördün ağlarını Bitsin yeter Haketmedim ayrılığı
  3. Ben bu yaşananları haketmedim*

Ben bu yaşananları haketmedim*

haketmemek ile ilgili sözler haketmedim ile ilgili sözler "Ben, bu yaşanılanları hak etmedim"... Elimizde kalan kırık dökük her öyküye bakıp da başka öykülere öykündüğümüz anlarda, hiç tereddütsüz ve bir o kadar telaşsız bir şekilde dökülür dudaklarımızdan: "Ben, bu yaşanılanları hak etmedim"... Çocukken kurduğumuz hayallerin hiçbirinde kötü kalpli cadı veya...
  4. Haketmedim seni....

Haketmedim seni....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş