gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Haksızken bile erkeğe özür dileteilen tek varlık kadındır ;)

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kesinlikle doğru ,erkek sesini yükseltirse kesinlikle suçludur ,bırakıp sessizce giderse dahada suçludur,kalıp sessiz sessiz duruyosa ozamanda seni takmıyodur yine suçludur:D Bu konu hakkında sizin düşünceleriniz neler meleklerim haydi paylaşalım.;)

2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
  3. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    valla çağla bu durum bizde tam tersi ben her türlü özürümü dilerim hatalı ise oda diler ama genelde önce hep ben dilerim ondan sonra yumuar benim eşim

cagla4277 bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    her erkek özür dilemez tatlım.ayrıyetten benım fikrim bu sadece eğer her yaptığını erkeğe yüklüyosa kadın bi zaman sonra aradaki sevgi bağı azalır.ben hata yaptıysam hiç uzatmıyorum özür dilemesinide biliyorum.hata yapan paşa paşa hatasını çeker :D

metanoyam ve cagla4277 bunu beğendi.
  5. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Kıslar bu işin espirisi tabiki bende hatalı olduğum zaman özürümü dilemeyi bilirim ama espiri olarak genelde hep kadınlar haklı çıkarya

metanoyam bunu beğendi.
  6. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Dogru Canim kadinlar daha derin düşünür erkeğe göre ve daha cok konuşur geneldede haklı çıkmayı başarır yani hata bi anda erkeğin oluverir ama her evlilik icin her iliski icin gecerlimi bu tartışılır

cagla4277 bunu beğendi.
  7. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Tabiki canım genellikle evlilikte çok geçerli değil bu durum çünkü evlilikte devamlı bi taraf ağır basarsa o evlilik çatırdamaya başlar aradaki dengeyi iyi sağlamak gerek haksız olan taraf hatasını kabul edip susmayı bilmeli ,biyandanda işin espirisiya kadın ne yapar needer kocasının gönlünü eder=)kendi haklı göstterr

Haksızken bile erkeğe özür dileteilen tek varlık kadındır ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın nasıl bildi ?

kadın nasıl bildi ?

Bir gün kumarbazın biri kumar masasında oynuyor ve işler ters gidiyor. Adam çok büyük kayıp veriyor elinde ne varsa hepsini kaybediyor.Fakat adam çok hırslı ve kaybettiklerini geri almak için elinden geleni yapıyor.En sonunda aklına birşey geliyor.Kumar masasındakilere şöyle bir teklifte bulunuyor:''Şimdi sizinle bir oyun oynayacağız eğer kazanırsanız evim sizin fakat eğer kaybederseniz...
  2. Türkiye’de kadın ve bilim

Türkiye’de kadın ve bilim

bilim kadınlarının isimleri bilim kadını isimleri türk kadınlarının türk kadınları Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Türkiye’de kadınların bilim dünyası içinde var olmaları karşı çıkılmayan, tam tersine devletçe ideolojik olan desteklenen bir olgudur. Kadınların yüksek eğitim görmesi, meslek sahibi olması, kamu alanına açılması ve bunu özellikle toplumda prestiji yüksek kabul edilen dallarda...
  3. Arsız kadının tekiyim...

Arsız kadının tekiyim...

Arsız kadının tekiyim... Makyajımı yapmadan sokağa çıkmamak, Saçlarımı her zaman bakımlı tutmak, Ahım gitmiş vahım kalmışken bile kendimi kadın gibi Hissetmek istiyorum. Tırnaklarım her zaman kırmızı ojeli, dudaklarımda nar kırmızısı rujum, En şişko halimde bile kot giymek istiyorum. Arkadaşlarımla komşuculuk oynamak istiyorum. Kahkaham yeri göğü inleten, ağzımın kenarındaki çizgiler artık...
  4. Erkek ve kadın farkını tek resimle anlayalım

Erkek ve kadın farkını tek resimle anlayalım

Bu resim birçok şeyi anlatıyor sanırım :D:D
  5. Kadın ve Erkek 'teki göbek farkı

Kadın ve Erkek 'teki göbek farkı

:dil:Yüz yıllardır kadınlarımıza hep kilolusun şu...sun bu..sun göbeklisin vs diye eleştrildi ama hiç bir zaman erkeklerin kiloları vs'leri sorun olmadı.... Bende araştırdım ( büyük emekler harcayarak kat trilyonlar yatırarak) bu göbek farkının neyden kaynaklandıgının .... ve hangi taarafın haklı olup olmadıgını .... ben araştırım buldım... şimdide hazırladıgım projeyi açık oylamaya...

Sayfayı Paylaş