gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Halil Erkal - Niğde Bağları

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

halil erkal niğde bağları (Hey hey) Gine yeşillendi Niğde bağları anam anam
    Niğde bağları aslanım Niğde bağları
    (Hey hey)
    Bize mesken oldu anam anam
    Gurbet elleri aslanım gurbet elleri

(Hey hey)
    Bilmem hayal midir anam anam
    Bilmem düş müdür aslanım bilmem düş müdür
    (Hey hey)
    Mektubun gelmiyor anam anam
    Yollar kış mıdır aslanım yolar kış mıdır

Halil Erkal - Niğde Bağları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halil Erkal - Kesik Çayır

Halil Erkal - Kesik Çayır

Kesik çayır biçilir mi Sular soğuk içilir mi Bana yardan geç diyorlar Seven yardan geçilir mi Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Ağam ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin memleketinde Aldandım kaldım Ankara'nın...
  2. Halil Erkal - Kara Dudum

Halil Erkal - Kara Dudum

halil erkan halil erkal erkal karadudum kara dudum kara dudum Kara Dudum Kanaryamsın..Senin İçin Ölüyorum Yanağından Bir Öptürsen seni benim Sanıyorum seni benim Sanıyorum Yanağından Bir Öptürsen seni benim Sanıyorum seni benim Sanıyorum Şu Sevgimi Ölçüyorsan..Bana Değer Biçiyorsan Ben Senin İçin Ölürüm.. Beni Biraz Seviyorsan Beni Biraz Seviyorsan Ben Senin İçin Ölürüm.. Beni Biraz...
  3. İbrahim ERKAL--Biyografisi..

İbrahim ERKAL--Biyografisi..

halil erkal biyografi ibrahim erkal biyografi halil hayatı ibrahim ağam hey vikipedi (1967) Erzurum’un Narman İlçesinde doğdu. Altı kardeşin en büyüğüdür. İlköğrenimini ve liseyi Narman’da tamamladı. Müziğe, kendi kendine daha ilkokulda bağlama, mandolin ve flüt çalarak adım attı.. Liseden sonra Ankara’da Musa Eroğlu Müzik Eğitim Merkezi’nde solfej ve nota dersleri almaya başladı.;...
  4. Genco Erkal kimdir

Genco Erkal kimdir

genco erkal kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. En iyi Sinema Oyuncusu seçilerek iki defa "Altın Portakal" ödülünü alan Genco Erkal hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Genco Erkal 28 Mart 1938 İstanbulda doğdu. İstanbul Üniversitesi'nin Psikoloji bölümünü bitiren Genco Erkal 1959 yılından başlayarak...
  5. İbrahim Erkal Kimdir?

İbrahim Erkal Kimdir?

ibrahim erkal ibrahim erkal kimdir, hayatı, biyografisi, hakkında merak edilen herşey burada arkadaşlar. Şarkıları ile tanıdığımız İbrahim Erkal'ın biyografisi sizlerle melekler. Erzurum’un Narman İlçesinde doğdu. Altı kardeşin en büyüğüdür. Babası Ziraat işçiliğinden emekli annesi ise ev hanımıdır. İlk ve Orta öğrenimini Narman’da 18 Mart İlköğretim okulunda, liseyi de Narman...

Sayfayı Paylaş