gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Halil Sezai Olsun Şarkı Sözleri Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkısı Sözleri

Son günlerin başarılı şarkıcısı ve flaş ismi Halil Sezai'nin seslendirdiği Olsun adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Çaresiz içimdeki çocuk
    Bir günah gibi hep suçlu
    Senin hala ellerin soğuk
    Ve yağmurlu
    İçimde her gün ölen umutlar var
    Olsun zaten aşklar hep böyle...

Sana bir söz yazdım bugün
    Yolladım rüzgarla

İçinde gözyaşı vardı
    Küçükcük bir kadınla

Sana bir söz yazdım bugün
    Yolladım rüzgarla
    İçinde gözyaşı vardı
    Küçücük bir adamla.

Çaresiz bütün kelimeler
    Bir yalan gibi hep suçlu
    Senin hala gözlerin soğuk
    Ve yağmurlu
    İçimde her gün büyüyen çığlıklar var
    Olsun zaten aşklar hep böyle...

Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü cem adrian halil sezai nereye gidiyorsun şarkı sözü olsun sözleri nereye gidiyorsun sözleri Cem adrian ve Halil sezainin birlikte düet yaparak seslendirdikleri şarkı meleklerim, olsun şarkısının sözleri burada :) Halil Sezai & Cem Adrian: Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen...
  2. Halil Sezai Paracıklıoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi Şarkıları

Halil Sezai Paracıklıoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi Şarkıları

halil sezai paracıklıoğlu kimdir hayatı biyografi şarkıları filmleri dizileri ile ilgili bilgiler burada melekler. Genelde dizi ve tiyatro oyunlarından tanınan Halil Sezai Paracıklıoğlu nun aslında bir müzisyen olduğunu biliyor muydunuz melekler ? :) Her iki dalda da kendinden emin adımlarla ilerleyen H.Sezai Paracıklıoğlu hayatı biyografisi hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz :)...
  3. Halil Sezai Paracıklıoğlu-Seni Beklerken Şarkısı Sözleri

Halil Sezai Paracıklıoğlu-Seni Beklerken Şarkısı Sözleri

halil sezai paracıklıoğlu seni beklerken halil sezai sezai paracıklıoğlu ile ilgili bilgiler burada melekler. En çok bilinen şarkısı ''İncir Reçeli'' adlı sinema filminde söylediği ''Duman'' adlı parça olan H.Sezai Paracıklıoğlu İncir Reçeli adlı filmin başrolünde de oynamıştır melekler :). Birçok tiyatro oyunu ve dizide de rol alan Halil Sezai Paracıklıoğlu nun Seni Beklerken şarkısının...
  4. Halil Sezai Paracıklıoğlu Sevda Tanrıçası Şarkısı Sözleri Burada Melekler

Halil Sezai Paracıklıoğlu Sevda Tanrıçası Şarkısı Sözleri Burada Melekler

halil sezai paracıklıoğlu sevda tanrıçası şarkısı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Daha önce ki konumuzda Halil Sezai Paracıklıoğlu Seni Beklerken şarkısı sözleri hakkında sizlerle paylaşımda bulunmuştuk melekler :) İsteğiniz üzerine H.Sezai Paracıklıoğlu na ait Sevda Tanrıçası adlı şarkının sözlerini de yayınlıyoruz.. seni sevda tanrıçası yapan şu aptal gönlüm, değil mi?...
  5. Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri istiyorum ben bu şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş