gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri istiyorum ben bu şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü cem adrian halil sezai nereye gidiyorsun şarkı sözü olsun sözleri nereye gidiyorsun sözleri Cem adrian ve Halil sezainin birlikte düet yaparak seslendirdikleri şarkı meleklerim, olsun şarkısının sözleri burada :) Halil Sezai & Cem Adrian: Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen...
  2. Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Şarkı Sözü

Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Şarkı Sözü

Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Şarkı Sözü için bakındım bu sayfalara ama bulamadım lütfen o şarkının sözlerini yazın kızlar.
  3. İşte Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Sözleri

İşte Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Sözleri Halil Sezai Paracıkoğlu Paramparça Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Halil Sezai Paracıkoğlu hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için Halil Sezai Paracıkoğlu'dan Paramparça adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ölü aşk diyarlarına beni sen attın da İçim paramparça Viraneyim yalan oldum Sesin yankı olur boğar her...
  4. Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Halil Sezai Olsun Şarkı Sözleri Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkısı Sözleri Son günlerin başarılı şarkıcısı ve flaş ismi Halil Sezai'nin seslendirdiği Olsun adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen umutlar var Olsun zaten aşklar hep böyle... Sana bir söz yazdım...
  5. Halil Sezai 2015- Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri

Halil Sezai 2015- Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri

halil sezai 2015 duyanlara duymayanlara,halil sezai duyanlara duymayanlara sözleri,halil sezai 2015 albümü duyanlara duymayanlara sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden albümü duyanlara duymayanlara şarkı sözleri Halil Sezai – Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri her şey her şey senin için dualarım duygularım düşlerim de bakışların hep seni söylüyor şarkılarım umurumda değil kim duyarsa...

Sayfayı Paylaş