gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Halil Sezai 2015- Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

halil sezai 2015 duyanlara duymayanlara,halil sezai duyanlara duymayanlara sözleri,halil sezai 2015 albümü duyanlara duymayanlara sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden albümü duyanlara duymayanlara şarkı sözleri maxresdefault.jpg
    Halil Sezai – Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri
    her şey her şey senin için
    dualarım duygularım düşlerim de bakışların
    hep seni söylüyor şarkılarım
    umurumda değil kim duyarsa duysun
    varsın olsun kim görürse görsün
    bırak gitmeyi kolay mı sanıyorsun
    söyle sevgimi herkesler duysun
    duyanlara duymayanlara soranlara sormayanlara
    ben onu seviyorum çok seviyorum seviyorum seviyorum seviyorum
    her şey her şey senin için
    dualarım hayallerim arzularım göz yaşlarım hep sana olacak sarılışlarım
    boş ver ne derlerse desinler
    saklama sende bunu söyle bunu bilsinler isterse bizi vurup öldürsünler
    inan bu aşkımı silemezler

Halil Sezai 2015- Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü cem adrian halil sezai nereye gidiyorsun şarkı sözü olsun sözleri nereye gidiyorsun sözleri Cem adrian ve Halil sezainin birlikte düet yaparak seslendirdikleri şarkı meleklerim, olsun şarkısının sözleri burada :) Halil Sezai & Cem Adrian: Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen...
  2. Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri istiyorum ben bu şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  3. Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Halil Sezai Olsun Şarkı Sözleri Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkısı Sözleri Son günlerin başarılı şarkıcısı ve flaş ismi Halil Sezai'nin seslendirdiği Olsun adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen umutlar var Olsun zaten aşklar hep böyle... Sana bir söz yazdım...
  4. Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

halil sezai 2015 albümü,halil sezai ervah-ı ezelden,halil sezai ervah-ı ezelden sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden şarkı sözleri Ervah-ı ezelde levh-i kalemden Bu benim bahtımı kara yazmışlar Bilirim güldürmez devr-i alemden Bir günümü yüz bin zara yazmışlar Dünyayı sevenler veli değildir Canı terk edenler deli değildir İnsanoğlu gamdan hali değildir Her birini bir efkara yazmışlar Nedir...
  5. Halil Sezai 2015- Gaybana Geceler Şarkı Sözleri

Halil Sezai 2015- Gaybana Geceler Şarkı Sözleri

halil sezai 2015 albüm,halil sezai gaybana geceler,halil sezai gaybana geceler sözleri,halil sezai gaybana geceler şarkı sözleri Oy Sevdasına Kurban Olduğum Oy Bilsen Ne Gaybana Geceler Yaşarım Gaybana Gecelere Oy Kulaklarımda Buruk Buruk Uğultular Ben Günlere Yanarım GünlerBbana Demem O ki Sana Hasretin O Kadar Koymazdı Amma Geceler Öyle Bir Gaybana Gaybana Gaybana Geceler Öyle Bir Kötü...

Sayfayı Paylaş