gebe
  1. dedektif

dedektif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında dedektif tarafından paylaşıldı.

[h=3]Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı[/h]”Hintli bir şifacıdan öğrendiğim bitki karışımlarını içiyorum. Arkadaşlarım önce buna çok güldüler, ama bir buçuk yılın sonunda insülin iğnelerini yapmama gerek olmayacak şekilde işe yaradı!” ”Ben diyabet hastasıyım, o yüzden kilo almamak için yaptığım spor artık hayatımın bir parçası oldu. Çok fazla diyet kola içiyorum. Aslında insanlar kola değil su içmemi tavsiye ediyorlar ama pek bu alışkanlığı edinemedim. En çok yaptığım egzersiz koşu bandında koşmak, kollarımı ve üst gövdemi sıkılaştırmak için ağırlık çalışmaları yapmak. Ayrıca, kalça ve popo sıkılaştırıcı egzersizler yapıyorum. Bir de Hintli bir şifacıdan öğrendiğim bitki karışımlarını içiyorum. Arkadaşlarım önce buna çok güldüler, ama bir buçuk yılın sonunda insülin iğnelerini yapmama gerek olmayacak şekilde işe yaradı!”

kaynak: bitkiblog

Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halle Berry Resimleri

Halle Berry Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sağlıklı ve Uzun Yaşayabilmenin Sırları

Sağlıklı ve Uzun Yaşayabilmenin Sırları

MISIR Kraliçesi Kleopatra, güzelleşmek için çeşitli iksirlerden medet umardı. Saç dökülmesine karşı ateşte kurutulmuş fındık faresi, dövülmüş at dişi ve ayı yağından elde edilen özel bir karışımı başına sürerdi. Roma İmparatoru Neron'un ikinci eşi Popaea ise gençliğini ve güzelliğini korumak için her gün eşek sütüyle banyo yapardı. Gerçi Popaea'nın bu iksiri tutmadı. Neron bir süre sonra...
  3. Uzmanların ağzından formda kalmanın sırları

Uzmanların ağzından formda kalmanın sırları

Uzmanların ağzından formda kalmanın sırları İşte fitness uzmanlarının geliştirdikleri kısa zamanda form tutma stratejileri... Bu listedeki her madde fazla yağlarınızı yakacak kaslarınızı geliştirecek ve sizi hızla şekle sokacak. Egzersizlerinizi bu maddelere göre şekillendirerek kısa sürede form tutabilirsiniz. Sıkı Bir Karın İçin Nefesinizi Doğru Kullanın Her zaman istediğiniz sıkı karın...
  4. Azra Akın'dan Formda Kalma Sırları

Azra Akın'dan Formda Kalma Sırları

azra akın Azra akın, nasıl formda kalıyor, formda kalma sırlar, güzellik sırları, zayıflık sırları neler diye merak edenler için bilgiler Türkiye'nin en güzel ve sempatik kadınlarından biri olan Azra Akın'ın formda kalma sırlarını paylaşıyorum melekler... Azra Akın, formda kalmasının sırlarını paylaştı. 29 yaşındaki güzel nelere dikkat ediyor: Dans ediyor ve yüzüyor Güne; süt,...
  5. Halle Berry’nin güzellik sırları

Halle Berry’nin güzellik sırları

Halle Berry, güzellik sırları, bakım önerileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Dünyaca ünlü oyuncu Halle Berry genç kızlara taş çıkartan görüntüsünü ve formunu neye borçlu olduğunu bu yazımızda paylaşıyoruz... Şimdi 42 yaşında olan “Ama 20 yaşında daha yaşlı görünüyordum” diyen Halle Berry güzellik felsefesini açıkladı; az her zaman daha çoktur!.. Geçen yıl doğum yapan ve kısa...

Sayfayı Paylaş