gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Hamile Anne adayları için

Konu, 'Gebelik' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Hastane odasının süslenmesi... Aslında bu iş babaların işi ama hamişler sizler eşlerinize önderlik edin ve hastanedeki odanızın süslenmesi için şimdiden hazırlıklara başlayın... Bebeğinizi süslü püslü odalarda kaşılayın .. Ona ne kadar değer verdiğinizi ilk anlardan anlasın...
    Belki bazılarımıza saçma gelebilir ama bence çok hoş bir düzenleme hem dogum yapan anneye moral pozitif düşünce hemde bebeği karşılamak için çok tatlı bir orrganize... düşünsenize doğumdan çıkmısınız ve eşiniz sizin için özel olarak süstettiği odaya geliyorsunuz.. süslenmiş mükemmel bir orda ve bir yanında sevdiğin eşin bir yanında aylardır beklediğin mucizen....
    Neyse konuyu çok uzatmadan bir kaç resimlede bu fikri sizlerin beğenisine sunuyorum...

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    ayyyyyy çok güzeller bayıldım teşekkürler... ne heyecan verici allahımmmm. benim gittiğim hastanede anne doğuma gider gitmez hemşireler odayı süslüyorlarmış. inşallah çok güzel olur herşey.

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım o zaman sen şanslı anne adaylarından sın.. >Herkese kısmet olmaz odanın süslenmesi... Hayırlı dogumlar diliyorum.. eger foto çekme sansın olursa bizimlede paylaşırsan sevinirim bizler içinde fikir olur.. Şahsen ben hamiş olsam ve dogum için hastaneye yatsam kesin isterim... ama kararsız kalırrım :D

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

eveettt galiba :) çok teşekkür ederim inşallah kızımı sağlıkla dünyaya getiririm. tabiki neden olmasın. odanın fotolarını mutlaka çekerim ya da çekerler. ve sonra zaman bulunca eklerim. herkes için hayırlı doğumlar diliyorum

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzelmıs suslemeler gercekten...bızım babamız duusnuyor ama bakalım neler olcak?saglıkla kucagımıza alalım ınsallah....zaten hastane odaları olsun kendı yatak odaları olsun hakkaten süslü olcak hanımefendı ve beyfendılerın:)sımdıkı bebısler coook sanslı coook:)

6. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hamişler herşeyin en güzelini hakediyorsunuz.. eminim babanız sizler için en iyisini düşünüyordur ve yapacaktır.. şimdi ki zamanda bebişlerde şanslı annelride.. nedenine gelince eskiden nerddeee oda süsleme .. hazırlıklar... alışverişler... cinsiyet ogrenmeler... şimdi her şey bizler için yapılmış gibi...
    Buarada Rabbim br avazda kurtarsın seni bacım inşallah sağ salim bebeğinize kavusursunuz... Rabbim yardımcın olsun .. hmm unutmadan eger odanız süslenirse resmini ceker buraya eklersen sevinirizz... :yumurta:

7. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım ınsallah sana da allahım nasıp eder...tabıkı koyarım telastan unutmazsam tabüüüüü:)

8. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçekten çok güzel..bende düşünüyorum...foto eklerim..

9. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

benden sana kendi yakışır hamişime:)

10. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :) İnşallah isteklerin gerçekleşir... fotonuda bekliyorum sabırsızlıklaa.... :)

Hamile Anne adayları için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne adayları için harika hamile giysi modelleri

Anne adayları için harika hamile giysi modelleri

hamile elbise modelleri hamile kıyafet modelleri hamilelik kıyafet elbise kalıpları güzel Anne adayları bu harika giyimleri çok beğeneceksiniz.
  2. hamile anne adaylarına ciciler

hamile anne adaylarına ciciler

Hamile anne adayları bu uzun ve bekleyişli zamanda o koca 9 ay da üzerinize giyibileceğiniz en güzel ciciler burda:)
  3. hamile anne adayları için kıyafetler

hamile anne adayları için kıyafetler

kayseri hamile kıyafetleri annesi hamile kayseri kıyafetleri annesi giyim giyim Hamile anne adaylarına yakışacak çok güzel giyimler işte burda;
  4. Hamile Kalabilmek İçin 10 Basit Yöntem....Melek Anne Adayları İçin...

Hamile Kalabilmek İçin 10 Basit Yöntem....Melek Anne Adayları İçin...

Hamile Kalmanın Yolları Hamile Kalabilmek İçin Basit Yöntemler Hamile kalmak: bazıları ilk evlendikleri yıl bazıları 3 yıl bazıları 8 yıl sonra kalabiliyor...Herkes sırasını bekliyor meleklerim..Allah ne zaman taktir etmişse o zaman inşallah..Peki bekleyip kalmak ta olmaz tabi bazı şeyleri yapıp gerisini Allahın taktirine bırakalım...İşte o yapabileceğiniz basit şeyler hakkında aşağıda 10...
  5. Tesettürlü Anne Adaylarımız İçin Hamile Kıyafetleri

Tesettürlü Anne Adaylarımız İçin Hamile Kıyafetleri

Bu konu; Tesettür hamile kıyafetleri hakkında bilgi vermektedir. Sevgili malekler biz bayanlar günlük kıyafetlerimizde olduğu gibi hamileykende kıyafetlerimizde hem şıklığı hemde rahatlığı tercih ederiz.Aşağıdaki konumuzda hem şık hemde tesettürlü melkelerimiz için kıyafetler hamile kıyafetleri bölümümüzde.

Sayfayı Paylaş