Hamİle Kalmak İÇİn Mucİze Bİtkİler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

hamile kalmak için bitkiler hamile kalmayı kolaylaştıran bitkiler kalmaya yardımcı kalmak için şifalı gebe şifalı KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.
    SAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. (0. 5 MG)
    [​IMG]ŞERBETÇİOTU: BOL KADINLIK HORMONU İHTİVA EDER. BİR LİTRE SUYA 30 GR ATILARAK 10 DAKİKA DEMLENDİRİLİR. GÜNDE 3-4 BARDAK İÇİLİR. AYRICA İYİ UYKU VERİR.
    TARÇIN: HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR. BEYAZ AKINTIYI GİDERİR. VÜCUDUN DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR. BİR BARDAK SUYA YARIM KAHVE KAŞIĞI KATILIP İÇİLEBİLİR.
    [​IMG]NANE: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.
    [​IMG]BİBERİYE: TÜM HORMON VE SALGI BEZLERİNİN DENGELİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. KANSIZLIK VE ZAFİYETİ GİDERİR. ÖZELLİKLE HANIMLARDA BEYAZ AKINTIYI KESER.
    ZATER: CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR. ZİHİN YORGUNLUĞUNU GİDERİR. RUHEN VE BEDENEN CANLILIK VERİR. KEKİK GİBİ KULLANILIR. TOZ HALİNDE YEMEKLERİN ÜZERİNE SERPİLİR
    [​IMG]PAPATYA: DÜZENLİ ADET GÖRMEYİ SAĞLAR. HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. GÜNDE İKİ- ÜÇ BARDAK İÇİLİR. BİR BARDAK SUYA 5 ADET PAPATYA UFALANIP 10-15 DAKİKA DEMLENİR.
    REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.
    [​IMG]ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR. BİRA MAYASI: BÜTÜN SALGI BEZLERİNİ UYUMLU OLARAK ÇALIŞTIRIR.
    [​IMG]HARDAL : BÜTÜN HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.
    KİMYON : SİNİR SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR.
    YULAF EZMESİ: HORMONLARI DÜZENLER. VÜCUDUN DİRENCİNİ ARTIRIR. SABAHLEYİN KAHVALTIDA YENDİĞİNDE GÜN BOYU TOK TUTAR. AKŞAMLARI SALEP GİBİ İÇİLİP YATILABİLİR.
    [​IMG]VANİLYA: CİNSEL GÜCÜN ARTMASINA NEDEN OLUR. VÜCUDU VE SİNİRLERİ GÜÇLENDİRİR. DEPRESYONA İYİ GELİR.
    ÇAM FISTIĞI : HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. PORTAKAL ELMA, ARMUT GİBİ MEYVA VEYA BİR SEBZE ÜZERİNE YENMELİDİR. YOKSA PEKLİK YAPABİLİR. TEK BAŞINA YENMEMELİDİR.

[​IMG]SUSAM: TAHİN OLARAK YENMELİDİR. TÜM ORGANLARIN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR.
    AYÇEKİRDEĞİ: BOL ''E'' VİTAMİNİ VE ''PROTEİN'' İHTİVA EDER. CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. AYÇİÇEK YAĞINDA DA ''E'' VİTAMİNİ VARDIR. BÜTÜN YEMEKLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR.
    [​IMG]ÇÖREKOTU : TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. . ÇORBA, EKMEK, PİDE VE KURABİYE ÜZERİNDE EKİLEREK YENİR. GÜNDE BİR TUTAM YETERLİDİR.
    DEFNE: BÖBREK ÜSTÜ BEZLERİNİN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. HER TÜRLÜ ET VE BALIK YEMEĞİNDE KULLANILABİLİNİR.
    [​IMG]KARABİBER: TÜM VÜCUDU UYARIR. KADINDA VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. KANSIZLIĞI GİDERİR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.
    ACI KIRMIZI BİBER: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. VÜCUTTAN SU BOŞALTIR. KADINLARDA VE ERKEKLERDE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
    [​IMG]KİŞNİŞ: KADINLARDA ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. TÜM HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. BEBEKLİ ANNELERİN SÜTÜNÜN ARTMASINI SAĞLAR.
    ZENCEFİL: TÜM VÜCUDU UYARARAK BEDENEN VE RUHEN GÜÇ KAZANDIRIR. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
    [​IMG]KEKİK: KADINLARDA REGL ZAMANINDA AĞRISIZ KRAMPSIZ GEÇMESİNE YARDIM EDER. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. KEKİKLE KARIŞTIRILMIŞ BAL YENMESİ ORGANİZMAYI GÜÇLENDİRİR VE DENGEYE KAVUŞTURUR.
    [​IMG]FESLEĞEN: KADINLARDA ADETİN DÜZENLİ VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. HAMİLE KADINLARIN DOĞUMUNU KOLAYLAŞTIRIR.
    ÖKSEOTU: HORMON DENGESİNİ DÜZENLER, KAN BASINCINI DENGELER, MENAPOZ DÖNEMİNDEKİ SIKINTILARI DA RAHAT ATLATMAYA YARDIMCI OLUR. TAZE BİTKİ ÖZSUYU ÇOK DEĞERLİDİR. ÖKSEOTU GÜZELCE YIKANARAK NEMLİ DURUMDA MİKSERDE SIKILMALIDIR. BU ÖZSUDAN 25 DAMLA BİRAZ SUYUN İÇİNDE KAHVALTIDAN YARIM SAAT ÖNCE VE YATMADAN ALINMALIDIR.
    CİVANPERCEMİ: ADET KANAMALARI DÜZENSİZLİKLERİNDE ÇAYININ İÇİLMESİ İYİ GELİR, YUMURTALIK İLTİHAPLANMALARINDA OTURMA BANYOLARI ALINIR. DÖLYATAĞI KAYMASINDA, MİYOMLARIN GİDERİLMESİNDE DE OTURMA BANYOLARI BAŞARI İLE KULLANILIR.
    ARSLANPENÇESİ: ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.
    [​IMG]SARIBALLIBABA: DÖLYATAĞI GEVŞEKLİKLERİNDE DÖLYATAĞI KASLARI YORGUNLUKLARINDA YARARLIDIR. 3 AYDAN İTİBAREN İÇİLMELİDİR. RAHİM VE ADET DÜZENSİZLİKLERİNDE GÜNDE İKİ FİNCAN ÇAYI YETERLİDİR. SİNİRSEL UYKUSUZLUKLARDA VE TÜM KADIN HASTALIKLARINDA BAŞARI İLE KULLANILIR.
    ÇOBANÇANTASI: DÖLYATAĞI KANAMALARINDA ETKİLİDİR

öğretmen bunu beğendi.
  2. seerose

seerose Daimi Üye

Ben de karanfili denemeyi dusunuyorum.

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bitkilerle hamilelik
    arkadaşlar ben yeni katıldım 8 gündür bitkilerle macun yag şeklinde bir kür uyguluyorum 1 aylık bu kür ve benim adet dönemim geciyo allahtan hayırlısı bakalım bebek olcakmı çok ümitliyim

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

arkadaşlarım bide ben fikir vereyim..kırmızı şarab hamile kalmak isteyenler için..hergün bir kadeh için.bence işe yarıyor.bunu yabancı bi yazıda okumuştumm....

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

sende tarifini yazarsan sevinirim

6. berennaz

berennaz Forum Okuru

çitosum yine çok değerli bilgilerin var teşekkür ederim naneyi kullanmaya başlıycam çok sağol

7. berennaz

berennaz Forum Okuru

sen denedinmi canım ?

8. sivaslı pınar

sivaslı pınar Yeni Üye

bu kürler nasıl uygulanır
    arkadaslar yumurtalıkları hızlı çalıstıran kür yokmu.

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  10. bicili ayşa

bicili ayşa Forum Okuru

misafir melek
    uyguladığın kürün tarifini yazarsan sevinirim

11. aysel hamifov

aysel hamifov Forum Okuru

Men adeti gec gorurem bele halda hamile qalmaq olar?

Hamİle Kalmak İÇİn Mucİze Bİtkİler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak için dua

hamile kalmak için dua gebe kalmak için dua hamile kalma duası dualar erkek çocuğa Yerin ve Göğün dua üstüne kurulduğunu unutmayın arkadaşlarım. Şimdi hamilelikte sorun yaşayan ve bir türlü gebe kalamayan arkadaşlarımız dua. [img] "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele*ri 1267 kere tekrar eder ve bunu...
  2. Gebe kalmak için şifalı bitkiler

gebe kalmak için bitkiler hamile kalabilmek için şifalı bitkiler hamile kalmak icin macun Gebe kalmak için şifalı bitkiler hakkında sizlere gerekli bilgileri aktarıyorum hangi bitkiler gebe kalmanızı kolaylaştırıyormuş bakalım Annelik sonderece keyifli ve bir o kadar da kutsal bir şey. Her kadın doğası gereği bir bebek gördüğünde iç geçirir ve günün birinde kendi çocuğunu kucağına almak...
  3. Hamile Kalmak İçin Şifalı Bitkiler

hamile kalmak için bitkisel tedavi hamile kalmak için bitkisel ilaçlar şifalı bitkiler kürler gebe kürler Ahmet Maranki'nin tavsiye etmiş olduğu ve hamile kalmanızı kolaylaştıran bitkisel formülleri bebek sahibi olmak isteyen herkes için paylaşıyorum. Anne adayının dengeli ve düzenli bir hayat tarzını benimsemesi, düzenli beslenmesi, uyku düzenini koruması ve varsa sigara ve alkol gibi kötü...
  4. neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım

hamilelikk merhaba ben 1.5 senelik evliyim çocugumuz olmasını eşimde bende çok istiyoruz fakat her ay regl oldugumda mahvoluyorum doktorada gittim hiç bir sorun yok ama neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım
  5. Hamile kalmak için ne yapmalıyım

hamile kalmak için ne yapmalıyım, yapmalıyız, yemeli, yenmeli, yapılması gerekenler bu sayfada arkadaşlar Hamile kalmak isteyenleri yakından ilgilendirecek, oldukça faydalı ve etkili bilgilere yer verdik bu makalemizde Melek'lerim. Günümüzde pek çok evli çift çocuk sahibi olma konusunda sıkıntılar yaşıyor. Bazı çiftlerin mevcut sağlık sorunlarından dolayı bazılarının da farklı nedenlerle...
  6. Hamile Kalmak İçin Öneriler

Sevgili melekler,Çok istemenize rağmen çocuk sahibi olamıyormusunuz?Peki hamile kalmak için gerekenleri yapıyormusunuz?Hamile kalma konusunda bir bilginiz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Gebe Kalmak İçin Bilgiler Yumurtlama döneminizi hesaplayın. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, yumurtlama döneminizi bilmeniz size yardımcı olacaktır.Böylece hamile kalabilme...
  7. hamile kalmak için..

merhaba arkadaşlar...9 aydır bebek istememize rağmen olmuyor doktorum hiçbir problem olmadığını söylüyor yani yumurtalarımda bi sorun yok,ayın 3 ünde yumurtlama günüm için tekrar gidicem doktora,sizlerden yardım istiyorum hamileliği kolaylaştırmak için neler önerirsiniz?soğan kürü,incir kürü vs.araştırdım biraz önce ne önerirsiniz lütfen yardımcı olun bana şimdiden çok teşekkür ederim hepinize...
  8. Hamile kalamıyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için ne yapmalı,hamileliği engelleyen faktörler,gebeliği engelleyen faktörler,hamile kalamama,neden hamile kalamıyorum,hamile kalmak için neler yapmalıyım [ATTACH] Hamile kalamama (gebe kalamama) probleminden bahsedebilmek için öncelikle bir çiftin yeterli sürede düzenli ve doğru cinsel ilişkiye girdiğinden emin olabilmek gerekir. Hamile kalamama yani kısırlık (infertilite)...
  9. Hamile Kalmak İçin Ne Yapmalı?

hamile kalmak için ne yapmalıyım,nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için nelere dikkat etmeliyim,hamile kalamıyorum,hamile kalmak için yapılması gerekenler,gebe kalma hakkında bilgiler Fertijin Kadın Sağlığı Merkezi’nin Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir, doğurganlık için kadın ve erkeğin dikkat etmesi gerekenleri açıkladı. Soru ve cevaplarla hamile kalmak için dikkat edilmesi...
  10. Hamile kalmak için ne yapmalı?

hamile kalmak için bilgiler,kolay hamile kalmanın yolları,hızlı hamile kalmanın yolları,çabuk hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için yapılması gerekenler,gebe kalma hakkında bilgiler Hamilelik için birçok yol, yöntem olsada, yinede her çiftin ilk tercihi doğal yollarla hamile kalmaktır. Doğal yollarla hamile kalmak hem sonradan istenmeyen durumlara karşı çiftleri korur, hem de...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamile qalmaq ucun bitkiler

,
  2. hamile kalmak icin bitkisel cozumler

,
  3. hamileliğe yardımcı bitkiler

,
  4. hamile kalabilmek icin bitkisel cozumler,
  5. çabuk hamile kalmak için bitkisel çözüm,
  6. gebelige yardimci bitkiler,
  7. hangi bitki hamile kalmayı kolaylaştırır,