Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

SEN HİÇ KONUŞMA bikereeeeeeee taaam mı ?? Nerdesin bakem sen ??
giriyorum giriyorum hiç yoksun !!! noldun inzivaya mı çekildin naptın sennnn hahaha
nadasa mı bıraktı bu kız kendini diodum içimden :D :D :D

iyi çalışıomuşsun sevindim ! kızzzzzzzzzz dün nolllduuu anlataym da işeyin gülmekten :D
hahaha ayyyy anam ben çocuu yakalıym die taktik yapıorm dün gece :D orama burama yastık sıkıştırıorm :D ayaklarımı da dikeyim dedim hadi :)))
o kadar pofuduk yastığın üstünde akrobasik hareketler yaparsan nolur ??
Düşüyodummm ya yataktan hahaha
kocam tuttu son anda :D bildiğin yüz üstü yapışıodm yere !! oturdum bütün gece güldüm kendime hahah

Tükürdüğüm spermleri yerine ulaşssın die kolumdan bacağımdan oluodum hahaha
hey allahm çocuk uğruna neler gelecek daha başıma bilmiorm ben !!!!

hahaha ayyy öldürdün beni sen delim benim sende olmasan neye gülcez hahaha dikkat et kusum kendne allah korusun bişi olmasın sana

SEN HİÇ KONUŞMA bikereeeeeeee taaam mı ?? Nerdesin bakem sen ??
giriyorum giriyorum hiç yoksun !!! noldun inzivaya mı çekildin naptın sennnn hahaha
nadasa mı bıraktı bu kız kendini diodum içimden :D :D :D

iyi çalışıomuşsun sevindim ! kızzzzzzzzzz dün nolllduuu anlataym da işeyin gülmekten :D
hahaha ayyyy anam ben çocuu yakalıym die taktik yapıorm dün gece :D orama burama yastık sıkıştırıorm :D ayaklarımı da dikeyim dedim hadi :)))
o kadar pofuduk yastığın üstünde akrobasik hareketler yaparsan nolur ??
Düşüyodummm ya yataktan hahaha
kocam tuttu son anda :D bildiğin yüz üstü yapışıodm yere !! oturdum bütün gece güldüm kendime hahah

Tükürdüğüm spermleri yerine ulaşssın die kolumdan bacağımdan oluodum hahaha
hey allahm çocuk uğruna neler gelecek daha başıma bilmiorm ben !!!!

ilahii yasemn alemsn yaaa bian kendm geldm gözmn önüneee :):)

hahaha hahaha hahaha bizim işimiz iş değil ya valla... Adamı kurutmak üzereyim :))
Yakında yapraksız dallara benzeyecek kocacığımmmmmmm :)) hahaha

kızzz benm yumurtalar ahanda bugün Çatırrrrr çatırrrr çatladı :)
dün akşam çalıştım daha ama bugünü de es geçemicem valla tam çatlamışken onlar hahaha
Artık molayı yarın veririz napalm ? gün aşırı olmayı versin bu 2 günde aaa belki gün aşırı yapcaz derken aradaki günlerden kaçırıyoruz biz :))

Artık her ihtimali düşünüyorum ! Eylüllllll senden de performans bekliyorum bu akşam :))
Hadi başarabiliriz :)) Yıkılmeyyyyyycaaaaaaaaaaaazzzzzzzzz :tilili::tilili:

harbi valla ama aradada işlerine geliyo adamların fenamı biz giibi hatunlar kurutuyo:D:D anacım valla hergün çalışıyoz sadece haftada iki gün evde olmuyo adam nöbete gidiyo haftada iki gün hariç durmak yok yola deveammmmm.pardon çocuk yapmaya devam hahaha sen varya sen fenasın adamı öldürürsün sonra tekrar diriltirsin gülmekten...çalış kuzum çalış boş duranı allah sevmezmiş bu ay hamile kalaydıkta şu topiği sallayaydık ulennnnnn sıradaki hamiş kim olcak bakam hadi kim daha çok çalışıyo görcez bu ay:D:D buarada valla chatte laklak yapmayı özledim hiç karşılaşamıyoruz:grev:

harbi valla ama aradada işlerine geliyo adamların fenamı biz giibi hatunlar kurutuyo:D:D anacım valla hergün çalışıyoz sadece haftada iki gün evde olmuyo adam nöbete gidiyo haftada iki gün hariç durmak yok yola deveammmmm.pardon çocuk yapmaya devam hahaha sen varya sen fenasın adamı öldürürsün sonra tekrar diriltirsin gülmekten...çalış kuzum çalış boş duranı allah sevmezmiş bu ay hamile kalaydıkta şu topiği sallayaydık ulennnnnn sıradaki hamiş kim olcak bakam hadi kim daha çok çalışıyo görcez bu ay:D:D buarada valla chatte laklak yapmayı özledim hiç karşılaşamıyoruz:grev:

Aferim kızıma benim :)) Ödevlerine çalışıomuşşş ne güzel :) Valla yaaa denk gelemiorz nolcak böle anlamadım rendevulaşalım kız olmadı hahaha

Ne dicem yaa hatunlar ! Ben dün akşam bi rüya gördüm 2 kızım varmış benim 3.yü doğurdum erkekti ! hemde evde bi başıma doğurdum annem vardı sadece... Ama çocuk 2 dk.da büyüdü 2-3 yaşına geldi birden !

Masmaaaviiiiiii gözleri vardı sonra kızların bitanesi geldi bi baktm o da öyle ! mavi-gri gibi gözler upuzunnnn kirpikleri var ikisininde simsiyahhhh pespembe dudaklar falan..
Kız da erkekte çok güzellerdi ... sevdim onları bi güzel sonrasını hatırlamıorm sanırım uyandım sonra.. ama çok gerçekçiydi ??
Sizce ne demek bu rüya böle ? 3 gün önce de bi arkadaşım beni hamile görmüş ve kocaman karnın vardı belim ağrıo die geziodun dedi bana ... Hayırdır inşallah ??
Hatunlarrrrrrrrrr sizce ??? yoksaaa yoksaaa ?? :)

Aferim kızıma benim :)) Ödevlerine çalışıomuşşş ne güzel :) Valla yaaa denk gelemiorz nolcak böle anlamadım rendevulaşalım kız olmadı hahaha

Ne dicem yaa hatunlar ! Ben dün akşam bi rüya gördüm 2 kızım varmış benim 3.yü doğurdum erkekti ! hemde evde bi başıma doğurdum annem vardı sadece... Ama çocuk 2 dk.da büyüdü 2-3 yaşına geldi birden !

Masmaaaviiiiiii gözleri vardı sonra kızların bitanesi geldi bi baktm o da öyle ! mavi-gri gibi gözler upuzunnnn kirpikleri var ikisininde simsiyahhhh pespembe dudaklar falan..
Kız da erkekte çok güzellerdi ... sevdim onları bi güzel sonrasını hatırlamıorm sanırım uyandım sonra.. ama çok gerçekçiydi ??
Sizce ne demek bu rüya böle ? 3 gün önce de bi arkadaşım beni hamile görmüş ve kocaman karnın vardı belim ağrıo die geziodun dedi bana ... Hayırdır inşallah ??
Hatunlarrrrrrrrrr sizce ??? yoksaaa yoksaaa ?? :)

ayy hadi inş cnm yaa hani senn gördüğün rüya bilinç altı olsa arkadaşn flnda görmş inş hamilesn dr yaaa inş bu ayyy bizde iş yok senn haberinle mutlu olurz inş tatlmm :bebeğim: :)

slm canlarim yazdiklarinizi okudum hepiniz de benim gibi bebek istiyosunuz allaha sukur ben tutturdum bir yillik calisma sonunda insallah darisi basiniza oyle hergun yapmayla olmuyo bende her yolu denedim umutlarimi kaybettigim an hamile oldugumu ogrendim bu isler nasip isleri allah yardimciniz olsun

canım nasıl hamile kaldın anlatırmısın bizede

- - - Updated - - -

beni de ekleeeeeeeee
- - - Updated - - -

beni de eklermisin ozlem benim tarihimde 28 ocak bende bu heyecani paypasmak ostiyorummmmmmmm
tmm cnm eklerim
[/QUOTE]

eklerim kuzum tabi

Geri