Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu

emelcum: 23 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

bitanesi: 28 Ocak

polyan: 28 Ocak

suzu: 28 Ocak

eylülmehmet: 28 Ocak

melike81: 3 Şubat

ayseden: 4 Şubat

ysmn1905: 4 Şubat

esmerim53: 4 şubat

lilyped: 5 Şubat

eloş:10 Şubat

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:12 şubat

hevin:12 şubat

büşracımm: 12 Şubat
<linkz>

</linkz>

ffarzuf:15 şubat

ceylinn:17 Şubat
<linkz>
</linkz>

özlem:21 Şubat

cansu:
adet oldu tarihi bilinmiorr

bal arısı: adet oldu tarihi bilinmiorr

özge:
( aşılama için bekliyor )

yaw: (tüp bebek için beklior şubatta :)

lavinya: ilaç kullanıor

asena şule: adet oldu tarihi bilinmiorrr

GÜNÜ GEÇENLER

merve:?

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt altıncı hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 7sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra kavuştun meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da kavuştu meleğine Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

ya kızlar ben şimdi bişeyi anlamadım.Doktoruma test yaptıracağım tarihi sormayı unuttum.Ben normalde 32 günde fln hasta oluyorum ama yumurta çatladıktan 14 gün sonra adet olunur diye de biliyorum.ee ben şimdi ne za
man test yapıcam cmts 26 ocak test yaptırayım diyorum sabredemeyip ama bilemiyorum bi akıl verin.

Kızlar merhaba sabah yumurtalıklarımda ağrı vardı çok şükür şimdi gecti kızlar herkesin mevlit kandilini kutluyorum arkadaşlar dilerim rabbim bize bu günün hatırına bir evlat nasip eyler

Canım sağol senınde mevlıt kandılın kutu olsunnn inş. bu ay guzel haberler alırsınnn
benımde adet gunum ayın 28'i kesın olcam kısmet diğer aya şubat ayı bıızm için olsunnnnnn

Geri