Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

ıyıaksamlar melekler nasılsınız bakııım.bende kayserı acıbademe gittim dün.tüpbebek oncesı muayene ettı dr.tahlıllere baktı güzel çıkmıs sonuçlar dedı.rahım filmide cekmedııııı hahaha rahatladım bu yonden korkuyodum.martta baslıcaz hayırlısıyla tüpbebeğe sansım yüzde 70 80 mıs dua edın bacılar bana optüm hepınızı

yasmn valal canım bende arada girip bakıp cıkıyom valla tamam onlar hamiş oluyo cok seviniyomda sonra bi içim burkuluyo yani ondan takmama mak için herşeyi yapıyom örgüye sardım şimdi ama aklıma takılıyo yine ama nasip diyorum dua ediyorumokadar bende salıcam cayıra canım mevlam bi gün bizede vericektir:):)

ordamısın canm bişey sorcaktım yaa

kizlar bugun kotuyum baya sabahtan beri esneyip durdum sanki kanim cekiliyor.kasigimda feci batma oldu simdi de kasiklarim belim cok kotu agriyor.dua edin bana ne olir rabbim pzts guzrl haberleri nasip etsin

Kızlar merhaba nasılsınız bugün moralim cok güzel e tabi yine işyerindeyim bende hiçbir belirti yok canım akıntım olmadığından anlıyorum hiçbişeyler yok bu ayda neyse canım beklemeyide öğreniyoruz böylece

kızlar bugün test yaptırdım 2,43 çıktı ne demek bu.daha önce hep 0.001 çıkardı.doktorum cumaya kadar bekle adet olmazsan tekrar test yaptır dedi :( ben anlamadım şimdi bu değer yükselir mi ki

kızlar bugün test yaptırdım 2,43 çıktı ne demek bu.daha önce hep 0.001 çıkardı.doktorum cumaya kadar bekle adet olmazsan tekrar test yaptır dedi :( ben anlamadım şimdi bu değer yükselir mi ki
canım beta hcg 10 dan küçük ise doktorlar hamilesin demiyor ,ama değerin sıfırda değil umut var bence ..sen kendine dikkat et her ihtimale karşı cuma da bakalım değrin ne kadar çıkcak ,bu arada senin adetin geciktimi ?

geçen ay 29 unda olmuştum ama 13ünde çatlatma iğnesi yaptırdım melike.iğneden 14-16 gün sonra adet olunuor diyor.Acaba yarın da test yaptırsam sonuç yükselir mi ki? DEdiğim gibi daha önce hep 0,001 çıkıyordu .bi de sol alt kasığımda bi şişlik var bariz.moralim çok bozuldu ve eşim dahil kimse beni anlamıyor.Cevap verdğin için teşekkür ederm canım

slm kislar,,sonunda bebis yolunda bi adim attik.allah nasip ederse 22 subatta anaetezili laparoskopi yapilcak.bunu ilk defa duydum.endeskopiye benzer biseymis.aranizda yaptiran warmi ?simdiden korkmaya basladim hayrlisi..

Geri