gebe
  1. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamile miyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında q_melegim tarafından paylaşıldı.

SLM annisler yeniyim burda ay reglm 15 gün geçti belirtilerde var sizce test yaptirsam cikarmi ilk hamileligimde 2 ay boyunca adet olmadım kan testi `2 ay sonra belli etti hamile olduğumu

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , 15 günlük gecikme var test yaparak net sonucu alabilirsiniz.

q_melegim bunu beğendi.
  3. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya normalde böyle hep geciken regl donemlerim oluyo oyuzden emin olamiyorum ama bu sefer çok halsizlik uyku mide bulantısı var ya birde şu karbonot testini okudum burda yaptım kopurdu ama idrar daasit zaten diye düşündüm ay eşimede uyguladik☺ komik ama onun ki kopurmedi bu sefer acaba bu karbonat doğru mu acaba dedim

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Tıbben bilimsel bir gerçekçiliği yok.Hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

5. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu karbonat doğruymuş ya test yaptırdım gebeyim

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Karbonat testi kesinlikle hurafe ne dökersen dök köpürür.Tevafuk olmuş.Gebeliğiniz hayırlı olsun .

7. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama başka arkadasimda denedik dün onun ki kopurmedi benimki 3 defa yaptım kopurdu dediginiz gibi belki de tevafuk ama şuan sorunum daha vahim 1.5yasinda oğlum var emiyor memeyede çok aşırı duskun onu kesmem lazım ama ne yapacağını bilmiyorum biberon kullanıyor normalde süt içiyor biberonda her meme istediğinde bu şekilde avutsam ama çok süt içmesi de zararlı olur mu bilemiyorum kafam çok karıştı

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Emzirdiğinizi hekime söyleyin gebeliğiniz için risk olabilir.Allah yardımcınız olsun

9. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sagolun sağlık ocağında verdim test artık pazartesi bir kadın doğum uzmanına giderim

10. Hiliciks

Hiliciks Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merabalar kızlar bende yeni katıldım aranıza en son 28 martta adet gördüm gecikmenin 6. Ve 8. Günü test yaptım çıktı fakat göğüs uclarim çok hassas karnım belim ve kasiklarim çok ağrıyor ne yapacağımı bilemedim bana da yardımcı olur musunuz lütfen

11. Hiliciks

Hiliciks Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya bide karbonat testini çok merak ettim nasıl yapılıyor acaba

12. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    [QUOTE="Hiliciks, post: 995605, member: 880
    ]Merabalar kızlar bende yeni katıldım aranıza en son 28 martta adet gördüm gecikmenin 6. Ve 8. Günü test yaptım çıktı fakat göğüs uclarim çok hassas karnım belim ve kasiklarim çok ağrıyor ne yapacağımı bilemedim bana da yardımcı olur musunuz lütfen[/QUOTE]

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Gebemisiniz anlamadım ? Gebelik söz konusu ise şayet gebeliğin ilk haftaları bu tür belirtileri yaşamak normal.

Hiliciks bunu beğendi.
  13. Hiliciks

Hiliciks Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler hayır iki kere idrar testi yaptım ikisinde de negatif çıktı fakat belirtiler çok yoğun cevap verdiğiniz için çok tesekur ederim

14. Hiliciks

Hiliciks Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yani bu kadar belirti psikolojik olabilirim i daha öncede iki kez kimyasal gebelik geçirdim ikisinde de bunları hisetmemistim

15. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bu ikinci gebeligim ben ilk gebeligimde sizin gibi test yaptım çıkmadı kanda dahi çıkmadı fakat kist var diye tedavi görmek üzere özel hastaneye gittiğimde hamile olduğumu öğrendim eczanedeki testler yanıltabilir ama hastanede kan testinde yaniltiyorsa daha ne diyim çok garip hissetmis tim ozaman çünkü devlet hastanesinin dediğini dinleyip tedaviyi başlayıp ilaclarimi kullansaydim şuan meleğim paşam kucagimda değildi

Hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile miyim ?

hamile miyim ?

merhaba ben 22 mart adet oldum ama bu ay adet olmadım.16 sında adetim gelmesi gerekiyor 19 gün geçti 7-8 gün arayla 2 sefer gebelik kan testi yaptırdım, 2 sefer evde idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı,adetimde düzensizlik hiç olmadı şimdiye kadar ama hamilelik belirtileri var bende,yaklaşık 3 hafta önce 2 gün akıntı şeklinde çok az kahve lekelenme olduŞimdi kasık sancısı, şeffaf akıntı iç...
  2. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  3. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş