gebe
?

Hamile miyim

1. Yardim

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Lutfen

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Melek 12

Melek 12 Forum Okuru

Hamile miyimmm?????

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Melek 12 tarafından paylaşıldı.

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik ondan zevk suyu akti ama benim vajinamin icine hic girmedi ustundeydi hamile olabilir miyim . 26 gun once regli olmustum cok stres yapiyorum korkuyorum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.

Hamile miyimmm????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  3. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  4. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi
  5. hamile miyimm ?

hamile miyimm ?

ya adetıme 1 gun var ve ben dayanamayıp hamilelik testi yaptıranlardanım fakat ikinci çizgi acık renkte cıktı gebelık sansım nedir ?

Sayfayı Paylaş